Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Podnikání

Mobilní haly pro skladování a průmysl

Sháníte náhradní skladovací nebo výrobní prostory a neradi byste zatěžovali firemní rozpočet koupí nebo stavbou klasické zděné haly nebo skladu? Neuvažujete-li o pronájmu, vsaďte na alternativu v podobě mobilní haly, která se v posledních letech těší obrovské popularitě. Její montáž je neskutečně rychlá a lze ji přizpůsobit individuálním potřebám. Její konstrukce je sice jednoduchý, ale je možno ji vybavit dvoukřídlými vraty, vytápěním, elektrorozvody, únikovými východy, požárním systémem nebo osvětlením.

Vzhledem k povaze stavby je však vhodné vsadit na zkušeného výrobce. Jedním z předních firem, které se řadí na špičku v segmentu mobilních zastřešovacích systémů, je firma Röder, v jejíž výhradním zastoupení působí na našem trhu společnost Diamant Expo s.r.o. Ta mobilní haly nejen dodává, ale i montuje a to v těchto typech opláštění:

  • PVC trapézový plast

  • PVC plachty

  • trapézový plech

Skladovací haly a stany nachází využití nejen ve výrobě a logistice, ale také v průmyslu, obchodu a službách. Rychle vám poskytnou zázemí pro vaše podnikání a to v krátkodobém i dlouhodobém horizontu. Jsou cenově dostupné a velmi flexibilní. Realizace se navíc obejde vet zdlouhavých administrativních záležitostí – stavební povolení totiž není nutné.

Nezáleží na tom, zda hledáte menší stan nebo rozhlehlou halu, Diamant Expo má stále skladem mnoho variant konstrukcí v rozpětí 5 – 60 m. Samozřejmostí je profesionální poradenství, vždy vám bude nabídnuto nejvhodnější řešení tak, aby přesně vyhovovalo vašim požadavkům.

Necháte-li si postavit standardní halu nebo sklad, jen těžko ji budete v budoucnu přestavovat a rozšiřovat. O přemístění nemůže být řeč. Mobilní hala je zárukou extrémně rychlé montáže a dovoluje bezproblémovou dostavbu, ale i demontáž. Nevyhazujte peníze z okna a volte moderní a efektivní řešení.