Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

Mobilní skladovací haly – levné, ale plnohodnotné řešení

Potřebujete dodatečnou výrobní halu, skladovací prostory nebo zastřešení pro kulturní či podnikovou akci a hledáte způsob, jak se k prostorám dostat v co nejkratším čase a samozřejmě za co nejnižší cenu? Ideálním řešením může být pronájem mobilní skladovací haly, kterou si můžete nechat postavit na míru vašim požadavkům. Pomocnou ruku vám podá společnost Agroservis, která se montážemi hal a stanů zabývá od roku 1997. Zajímá vás, jaké výhody vám mohou mobilní systém nabídnout?

Mobilní haly pro Prahu a Střední Čechy

Agroservis nabízí mobilní skladovací haly v kompletních dodávkách a ke každé zakázce přistupuje individuálně a s maximální profesionalitou. Proces stavby je velmi rychlý a v závislosti na vašich požadavcích může trvat několik hodin až dní. Agroservis zajišťuje realizaci haly, ale také dodávku veškerého technického vybavení a související servis. Administrativní zátěž je minimální a můžete získat zastřešení pro výrobní, prodejní nebo skladovací prostory v rekordně krátkém čase.

Mobilní haly mají konstrukci z duralových profilů s žárově pozinkovanými spojovacími prvky a boční opláštění lze dodat v podobě plachty, plechu nebo plastu. Velikost je variabilní a součástí dodávky jsou také mobilní podlahy.

Mobilni hala

Proč je pronájem mobilní haly výhodný?

Důvodů, proč sáhnout právě po tomto řešení, je spousty. Mobilní haly se chlubí vlastnostmi srovnatelnými s klasickou stavbou a cenou a možnostmi využití konkurují ocelovým halám. Nezáleží na tom, jestli potřebujete dodatečné výrobní či skladové prostory pro krátkodobý nebo dlouhodobý časový horizont. Haly lze využívat i dlouhodobě a mezi volitelnou výbavou najdete posuvná vrata, elektrorozvody, vytápění, osvětlení a další prvky, které jsou standardní součástí pevných staveb.

Obrovskou výhodou mobilní haly je možnost rozšíření či zmenšení. Vždy v závislosti na vašich aktuálních potřebách.

Rozhodli jste se pro pronájem? Profesionální řešení za velmi nízké ceny najdete na www.agroservis.cz.