Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

Motivační kniha mi skutečně pomohla

Jaký máte názor na motivační knihy? Myslíte si, že jde o pouhou snůšku nesmyslů? Že neobsahují žádné podstatné informace, díky kterým vyděláte pěkné peníze? Motivační knihy skutečně neobsahují KONKRÉTNÍ informace, jak vydělat peníze a nezaručují, že když si je koupíte, budou z vás milionáři. Na druhou stranu jim nelze upřít, že jsou skutečně motivující. Představte si, že jste výkonný motor a motivační knížka je pouhým palivem, díky kterému se rozhýbete. Já sám jsem měl před rokem problém sehnat dobře placenou práci. Díky jedné motivační knížce jsem dnes svým pánem.

 

Jednalo se o knihu s velmi trefným názvem – Debordelizace hlavy od Ivo Tomana. Ještě před rokem jsem měl v hlavě docela zmatek. Díky této knize jsem začal věc vnímat úplně jinak. Jednoduché věci mohou být skutečně mnohem efektivnější, než složité a tak jsem se začal tímto pravidlem řídit. Doslova jsem se vykašlal na hledání nového zaměstnání, dal dohromady hlavní myšlenky, které se mi honily v hlavě snad deset let a rovnýma nohama skočil do podnikání. Za minulých dvanáct měsíců se mi skutečně podařilo transformovat pouhé myšlenky v činy a podnikání mě nyní slušně živí. Nejsou to koláče bez práce a práci za mě neodvedla motivační kniha. Vše jsem zvládl sám, ale motivační kniha mě „nakopla“ a to tak, že šlo všechno mnohem lépe.

 

Autoři motivačních knih velmi dobře vědí, o čem píši, Sami jsou úspěšní podnikatelé, kteří dosáhli úspěchů nevídaných rozměrů. Pokud jste na životním rozcestí i vy, dodejte si trochu odvahy a přečtěte si některou z motivačních knih. Kdo ví, třeba Vám pomohou zrovna tak, jako pomohly mě. Opravdu široký sortiment motivačních knih, které Vám pomohou získat finanční gramotnost, naleznete v internetovém knihkupectví motivacniknihy.cz.

 

V nabídce najdete bestsellery od známých autorů, jako je zesnulý Steve Jobs či Donald Trump. Jedná se o spolehlivý e-shop, který Vám knihu obratem pošle. Motivační knihy Vám otevřou oči a sundají okovy, které Vás drží na zemi. Nechte si poradit od lidí, kteří dokázali to, o čem jiní jenom sní a přidejte se k nim.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *