Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Skvělé tipy

Motivační kniha mi skutečně pomohla

Jaký máte názor na motivační knihy? Myslíte si, že jde o pouhou snůšku nesmyslů? Že neobsahují žádné podstatné informace, díky kterým vyděláte pěkné peníze? Motivační knihy skutečně neobsahují KONKRÉTNÍ informace, jak vydělat peníze a nezaručují, že když si je koupíte, budou z vás milionáři. Na druhou stranu jim nelze upřít, že jsou skutečně motivující. Představte si, že jste výkonný motor a motivační knížka je pouhým palivem, díky kterému se rozhýbete. Já sám jsem měl před rokem problém sehnat dobře placenou práci. Díky jedné motivační knížce jsem dnes svým pánem.

 

Jednalo se o knihu s velmi trefným názvem – Debordelizace hlavy od Ivo Tomana. Ještě před rokem jsem měl v hlavě docela zmatek. Díky této knize jsem začal věc vnímat úplně jinak. Jednoduché věci mohou být skutečně mnohem efektivnější, než složité a tak jsem se začal tímto pravidlem řídit. Doslova jsem se vykašlal na hledání nového zaměstnání, dal dohromady hlavní myšlenky, které se mi honily v hlavě snad deset let a rovnýma nohama skočil do podnikání. Za minulých dvanáct měsíců se mi skutečně podařilo transformovat pouhé myšlenky v činy a podnikání mě nyní slušně živí. Nejsou to koláče bez práce a práci za mě neodvedla motivační kniha. Vše jsem zvládl sám, ale motivační kniha mě „nakopla“ a to tak, že šlo všechno mnohem lépe.

 

Autoři motivačních knih velmi dobře vědí, o čem píši, Sami jsou úspěšní podnikatelé, kteří dosáhli úspěchů nevídaných rozměrů. Pokud jste na životním rozcestí i vy, dodejte si trochu odvahy a přečtěte si některou z motivačních knih. Kdo ví, třeba Vám pomohou zrovna tak, jako pomohly mě. Opravdu široký sortiment motivačních knih, které Vám pomohou získat finanční gramotnost, naleznete v internetovém knihkupectví motivacniknihy.cz.

 

V nabídce najdete bestsellery od známých autorů, jako je zesnulý Steve Jobs či Donald Trump. Jedná se o spolehlivý e-shop, který Vám knihu obratem pošle. Motivační knihy Vám otevřou oči a sundají okovy, které Vás drží na zemi. Nechte si poradit od lidí, kteří dokázali to, o čem jiní jenom sní a přidejte se k nim.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *