Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Vzdělání

Neumíte anglicky? Žádný problém…

Znalost cizího jazyka už není výsadou, ale téměř povinností. S cizí řečí se setkáváme nejen v zahraničí, ale často i při výkonu zaměstnání. Komunikace se zahraničními spolupracovníky nebo důležitými klienty, případně překlady smluv a dalších dokumentů – a takhle bychom mohli pokračovat ještě velmi dlouho. Nikdo z nás se ovšem nedokáže naučit všechny cizí řeči a dříve nebo později stejně narazí na jazyk, kterému nerozumí. Lingvisticky nadaný jedinec může využít slovník nebo některý z online překladačů, ale ani tyto nástroje nemusí vést k přesnému překladu a tím spíše, je-li původní text odborného charakteru. Jak v této situaci postupovat a na koho se obrátit?

Netrapte se s překladem – nechte ho na profesionálech

Zápolíte-li s angličtinou, využijte profesionální překlady z angličtiny do češtiny (samozřejmě také překlady z češtiny do angličtiny), které nabízí překladatelská agentura dbTranslations. Důvodů, proč se obrátit právě na ni, je hned několik. Na rozdíl od mnoha konkurenčních agentur operuje s velmi nízkými cenami, které jsou často nižší než ty, za jaké své služby nabízí samostatní překladatele. Agentura trvale spolupracuje s několika prověřenými překladateli a v základní ceně nabízí také korekturu rodilým mluvčím. Samozřejmostí je velmi rychlé vyřízení objednávek a dodání překladů menšího rozsahu ještě v den jejich poptávky.

Bude stát výsledek za to i přes nízkou cenu?

Překlad i korektura anglického textu bývá svěřena jednomu překladateli/korektorovi (případně většímu týmu), čímž je zajištěna naprostá konzistence překladů. Spolupracovníci navíc využívají centrálně sjednocenou překladovou paměť a terminologickou databázi. O kvalitě práce svědčí celá řada významných referencí a zakázek, u které klienti vyžadovali skutečně prvotřídní výsledek. Přesvědčit se o ni můžete sami a to zcela zdarma. Noví klienti s poptávkou o objemu nad 10 NS mohou zažádat o vypracování nezávazné ukázky, na jejímž základu se mohou rozhodnout, zda budou s dbTranslations spolupracovat. Poptávkový formulář najdete na dbTranslations.cz.