Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

Nadrozměrná přeprava – to jsou služby Easy Logistics

Řešíte jednorázově či opakovaně dopravu nadrozměrných zásilek? Na jejich přepravu, včetně převozu stavebních strojů a zemědělské techniky, se specializuje společnost Easy Logistics.

Přeprava nadrozměrných zásilek v ČR i po Evropě

Easy Logistics se jako logistická firma zaměřuje rovněž na přepravu nadrozměrných a těžkých nákladů. K dispozici má vhodnou techniku a zajišťuje i poskytnutí doprovodu. Každá přeprava nadrozměrných zásilek je řešena na míru konkrétní situaci. Zajistit lze nejen přepravu v rámci České republiky, ale i dalších evropských zemí.

Dispečink zajišťují jazykově zdatní zaměstnanci, firma je provázaná s partnerskými zahraničními subjekty, se kterými řeší veškerá potřebná povolení nutná pro přepravu nadrozměrných nákladů. Součástí komplexních služeb je i průzkum trasy a stanovení té optimální, sjednání pojištění do 10 milionů kdekoliv v Evropě i další služby související se zabalením nebo s uskladněním přepravovaného nákladu. Firma zprostředkuje u nás i v zahraničí veškerá povolení, která nadrozměrná přeprava vyžaduje. Vše je schopna vyřešit zpravidla již do 48 hodin od dohodnutí zakázky.

Přeprava stavebních strojů

Typickou situací, kterou vám Easy Logistics pomůže vyřešit, je přeprava stavebních strojůFirma je vybavena vlastními podvalníkovými vozidly vhodnými pro tento typ nákladu. Opět je možné stavební stroje přepravovat jak v ČR, tak v rámci EU. Zajistit lze nakládku a vykládku strojů i přepravu řidiči společnosti. Společnost má dlouholeté zkušenosti například s přepravou strojů značek Liebherr a Caterpillar.

Nadrozměrná přeprava zemědělských stojů

Vlastními speciálními vozidly zajistí Easy Logistics taktéž přepravu zemědělských strojů v ČR a v EU. K dispozici má povolení k transportu těchto strojů s celoroční platností. Díky tomu lze na poptávku přepravy reagovat obratem. Firma nabízí flexibilitu a přeprava zemědělské techniky je zajištěna řidiči se zkušenostmi právě v této oblasti.

Nadrozměrná kamionová přeprava

Easy Logistics realizuje nákladní kamionovou dopravu po ČR i v dalších zemích EU se specializací na Rakousko, Německo, Itálii, Holandsko, Švýcarsko, Belgii, Dánsko, Norsko a Švédsko. Zajišťována je prostřednictvím velkoobjemových souprav, tzv. low deck. Moderní vozový park tvoří tahače Volvo a portálové návěsy značek Schwarzmüller, Faymoville a Broshius. Nadrozměrná kamionová přeprava je opět velice flexibilní. Do 60 minut získá zájemce nabídku a přepravu je možné uskutečnit již do 48 hodin. Firma na klíč zajistí i celně deklarační úkony.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *