Náhradní díly nepotřebuje jenom váš osobní vůz. Nutné jsou i pro multikáru

Náhradní díly nepotřebuje jenom váš osobní vůz. Nutné jsou i pro multikáru

Multikáry zná v dnešní době téměř každý. Jenom těžko bychom našli v naší republice město, které neprovozuje Technické služby. Právě v nich bývá základem vozového parku tento multifunkční dopravní prostředek. Podíváme-li se blíže, patří mezi nejběžnější typ Multicar 4x4. Tedy multikára s pohonem všech čtyř kol a třístranným sklápěčem. Takový dopravní prostředek se může hodit jak v létě, tak i v zimě. Vše proto, aby pomohl zkrášlovat také vaše město. Varianty multikár jsou i mnohé další, ale zmíněný model dnes patří mezi nejoblíbenější a nejvšestrannější.

Nový, ale i ojetý

Zaměříme-li se i na možné pořízení pro konkrétní město, nemusíme vždy mluvit jenom o nových typech. Je jasné, že jsou obce, které zkrátka nemají tak velký rozpočet, aby si mohly dovolit větší investice. Pokud své služby potřebují obohatit o multifunkční dopravní prostředek, mohou sáhnout po tom bazarovém. Tady už je cena více než přijatelná. I zde lze logicky očekávat všechny klíčové vlastnosti, kam patří:
  • Robustnost a síla
  • Bezpečnost a ergonomie
  • Vysoké užitečné zatížení
  • Hospodárnost provozu
  • Stavebnicový systém

Co v případě poruchy?

Kdo vlastně takové multikáry dodá? Dnes je špičkou na trhu společnost Multicar Morava, která se na tento sortiment přímo specializuje. Ve své nabídce má vozidla různých specifikací. Mimo to se zaměřuje také na náhradní díly Multicar. Ty jsou zárukou, že jakákoliv případná porucha bude opravena rychle a také jednoduše. Mezi sortiment náhradních dílů však logicky patří také řada doplňků, díky kterým lze rozšířit oblast konkrétního použití. Vše díky výše zmíněnému stavebnicovému řešení, kdy lze z na první pohled obyčejné multikáry během chvíle vytvořit třeba pomocníka na odklízení sněhu, nebo na čištění ulice. I to jsou dnes možnosti současných komunálních vozů, které známe z našich měst.

Publikováno: 25. 08. 2015

Kategorie: Auto-moto

Autor: Adam

Tagy: náhradní díly Multicar