Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zvířata

Najděte své ztracené zdraví v reiki nebo šambale

Každá epocha má své pro a proti, což samozřejmě platí i o té současné. V porovnání s minulostí sice nemusíme řešit spoustu existenčních otázek (alespoň většina z nás…), ale na oplátku jsme vystaveni stresu v zaměstnání i v osobním životě. Problémy, které naše předky nechávaly chladnými, se mohou na našem organismu projevit velmi negativně a je jen na nás, zda se s nimi vypořádáme, nebo se v nich budeme donekonečna utápět. Pokud jste své zdravotní potíže doposud řešili pouze prostřednictvím psychoterapeutů a nedopracovali se k žádnému výsledku, měli byste svůj přístup přehodnotit.

Pomocnou ruku vám podá Martin Ospalík, který v rámci své esoterické školy nabízí dálkové kurzy šambaly a reiki.

Shamballa a reiki jsou formy esoterického učení, které vychází z východních filosofií a teorií, podle kterých je tělo protkáno energetickými drahami (čakrami). Ty jsou napojena na energetická centra a nebrání-li proudění energie v čakrách nějaká překážka, pak je organismus zdravý.

Reiki a shamballa mají leccos společného, ale při hlubším prozkoumání zjistíte, že jde o dva specifické systémy. Jejich cíl je však stejný – odstranění psychických i fyzických problémů a celkové zkvalitnění života. Konkrétní informace o metodách najdete na webových stránkách www.shamballa-reiki.cz. A nyní zpět k panu Ospalíkovi.

Martin Ospalík nabízí několik forem kurzů, které můžete absolvovat na dálku. Na rozdíl od tradičních kurzů šambaly a reiki tak nebudete muset přizpůsobovat svůj časový harmonogram pevně daným termínům a lekce podstoupíte tehdy, když se vám to bude zrovna hodit. Ke každému kurzu navíc dostanete další zcela zdarma a budete-li mít po jejich absolvování jakékoliv otázky, můžete se na Martina Ospalíka kdykoliv obrátit. A abychom nezapomněli – pro nové žáky je připraven extra dáreček.