Pitný režim: Proč je tak důležitý a jak ho zajistit doma i ve firmě?

Pitný režim: Proč je tak důležitý a jak ho zajistit doma i ve firmě?

Lidské tělo nemůže bez vody správně fungovat. Životodárná tekutina je nedílnou součástí vnitřního prostředí organismu a její množství závisí na různých faktorech (věk, hmotnost, pohlaví, životní styl...). Nachází se v buňkách i mimo ně a je nezastupitelná. Bez vody by nebyly možné fyzikální a chemické procesy jako rozpouštění minerálů, hormonů a dalších produktů metabolismu. Zároveň slouží i jako mechanická ochrana mozku. O tom, že je pitný režim velmi důležitý, nemůže být pochyb. A my vám prozradíme výhody barelové vody, která vám přijde vhod doma i v kanceláři.

Konzumací pramenité vody snížíte riziko zdravotních potíží

Možná vás překvapí, že téměř třetina obyvatelstva trpí nedostatkem kyslíku v tělesných tkáních, což má negativní vliv na buněčné membrány (rychleji stárnou). Jde o výsledek nezdravého životního stylu, který spočívá v nedostatku pohybu, nadměrné konzumaci alkoholu, přemíry stresu, kouření a dalších neduzích. Tito lidé pak trpí vyčerpáním, únavou a neustálým nedostatkem energie. V neposlední řadě i zvýšenou náchylností k nemocem. Ideálním řešením je okamžitá změna životního stylu, ale ta bohužel mnohdy není snadná. Organismu však můžete pomoct i jinak – poskytnout mu kyslík formou konzumace barelové pramenité vody bohaté na kyslík.

Pramenitá voda, která pohladí

Voda z kohoutku není špatná, naopak je mnohem lepší než slazené nápoje s vysokým obsahem chemických příměsí. Na druhou stranu ale nemůže konkurovat kvalitní pramenité vodě, které není chemicky upravována, má příznivé složení a lze ji dlouhodobě užívat každý den. Znamenitou volbou je barelová pramenitá voda Svatojánský pramen, která je čerpána z hlubinného vrtu v katastru obce Deštná u Jindřichova Hradce. Pití po doušcích zajistí, aby se jemné bublinky kyslíku dostaly sliznicí do úst a kapilárním systémem do velkého krevního oběhu. Výsledkem je krev obohacená kyslíkem a lepší prokrvení. Budete-li pramenitou vodu pít pravidelně, projeví se pozitivní účinky na vnitřní orgány. vydejnik-vody

Kde seženete barelovou vodu nejvyšší kvality?

Dodávkou barelové pramenité vody Svatojánský pramen se zabývá společnost Aquara s.r.o., která jako jediná firma s celorepublikovou působností vlastní certifikáty kvality ISO 9001:2009. Zajišťuje dopravu zdarma po celé ČR a mimo jiné se podílela na zajištění pitného režimu účastníků Summitu NATO v Praze. Aquara poskytuje komplexní služby, které spočívají i v prodeji a pronájmu výdejníků na vodu a průběžného servisu. Nedílnou součástí portfolia je také prodej a pronájem kávovarů a příslušenství. Nechcete-li zbytečně ztrácet čas staráním se o dostatečnou zásobu tekutin doma nebo ve firmě, není nic jednoduššího, než využívat zajištění pitného režimu firmou Aquara. Systém si můžete na 14 dní zdarma vyzkoušet.

Další výhody barelové vody

Pomineme-li skutečnost, že pramenitá voda v barelech příznivě působí na organismus, nabízí se i několik dalších výhod. Barelová voda vás zaujme nízkou cenou, vynikajícími vlastnostmi a skvělou osvěžující chutí. Nebudete se muset o nic starat – Aquara vám na místo určení dopraví barely do 48 hodin od uskutečnění objednávky, případně se domluvíte na přesných termínech pravidelného dovozu. Jedinou podmínkou pro bezplatný závoz je odběr minimálně dvou barelů. Obsluha výdejníků je jednoduchá (zvládne to i dítě) a oproti nákupu PET lahví ušetříte spoustu peněz. Barely jsou vratné a při každé návštěvě pracovníka dostanete nové. Váš pitný režim bude nejen zdravý a ekonomický, ale také ohleduplný k životnímu prostředí. Zapomeňte na časté návštěvy supermarketů a dopřejte si pohodlí, které vám zajistí Aquara. Chcete-li se o barelové pramenité vodě dozvědět další informace, pokračujte na www.aquara.cz.

Publikováno: 29. 10. 2015

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: barelová pramanitá voda | voda v barelech