Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Móda

Víme, jak se připravit na letošní plesovou sezónu! Jaké jsou trendy pro rok 2016?

V lednu začala hlavní plesová sezóna a pokud jste doposud nestihla žádnou pompézní akci, napravte to. No a je-li důvodem vaší absence prázdný šatník, nelamte si s tím hlavu. Prozradíme vám, jak je to se současnými trendy plesových šatů a doplňků!

Ať už jde o ples v opeře nebo myslivecký bál, vždy jde o společenskou událost a podle toho byste měla vypadat. Kostýmkem nebo kombinací halenky a sukně díru do světa neuděláte. Potřebujete krásné plesové šaty, kterými na sebe strhnete pozornost. Co na tom, že plesy neobrážíte každý týden – alespoň jedny pěkné společenské šaty by měla mít každá žena.

Přesto buďte v tomto ohledu střídmá. Víte-li, že se na ples dostanete jednou za rok, vyberte si šaty, které nepodléhají současným trendům a budete je moct nosit i za pár let (nezmění-li se vaše postava). Dobře padnoucí střih a elegantní – nadčasové pojetí vždy zaboduje.

V každém případě berte ohledy na svou postavu a pokuste se zakrýt vše, co by „nemělo být vidět“. Naopak zdůrazněte přednosti. Skvělým pomocníkem je stahovací dámské prádlo, které schová vystouplé bříško. Trápí-li vás právě tento problém, vyhněte se filtrům a výšivkám v inkriminované oblasti. Nechcete přece upozorňovat na něco, co se snažíte ukrýt…

Ženy s povislejším poprsím nedají dopustit na push-up podprsenky. Vhodně zvolená „pushupka“ dokáže hotové divy. Udělá z vás hvězdu večera přítomným mužům spadne čelist tak hluboko, jak jen to jde.

Vraťme se však k současným trendům. Rozhodně nefrčí hluboké výstřihy, respektive příliš hluboké výstřihy společně s větším poprsím. Je třeba si uvědomit, že se chystáte na ples a nikoliv na procházku Perlovkou. I zahalenější modely mohou vypadat velmi svůdně!

Naopak „frčí“ šaty s odhalenými rameny a pažemi. Pro ženy s pár kily navíc jsou samozřejmě vhodnější delší rukávy. Ty mimo jiné slaví úspěchy v zahraničí, kde na ně nedají dopustit ani štíhlejší a starší dámy. Nemáte-li štíhlé a pevné paže, raději je zahalte.

Naprosto out jsou modely typu dort, tedy korzety a obrovské sukně s obručí. Tyto outfity přidávají spoustu kil navíc a málokomu sednou. Luxusní korzety budou letos patřit spíše do soukromí ložnice.

Co se týče barevnosti, současné trendy přejí jednobarevným modelům. Vzory nejsou tak žádané jako v předchozích letech. Aktuálně letí pudrové, růžové, zelené, temné modré a klasické černé šaty. Jedinou podmínkou je, aby outfit příliš nesplýval s tónem pleti. Obrovským hitem jsou lesklé a třpytivé plesovky. Vsadíte-li na bronzový nebo stříbrný lesk, zaručeně přitáhnete pohledy přítomných jako magnet.

A ještě jeden tip na závěr. Nepodceňujte ani výběr prádla, které si oblečete pod plesové šaty. Vyrazíte-li v přiléhavém modýlku, vezměte si pod něj bezešvé spodní prádlo!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *