Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Móda

Víme, jak se připravit na letošní plesovou sezónu! Jaké jsou trendy pro rok 2016?

V lednu začala hlavní plesová sezóna a pokud jste doposud nestihla žádnou pompézní akci, napravte to. No a je-li důvodem vaší absence prázdný šatník, nelamte si s tím hlavu. Prozradíme vám, jak je to se současnými trendy plesových šatů a doplňků!

Ať už jde o ples v opeře nebo myslivecký bál, vždy jde o společenskou událost a podle toho byste měla vypadat. Kostýmkem nebo kombinací halenky a sukně díru do světa neuděláte. Potřebujete krásné plesové šaty, kterými na sebe strhnete pozornost. Co na tom, že plesy neobrážíte každý týden – alespoň jedny pěkné společenské šaty by měla mít každá žena.

Přesto buďte v tomto ohledu střídmá. Víte-li, že se na ples dostanete jednou za rok, vyberte si šaty, které nepodléhají současným trendům a budete je moct nosit i za pár let (nezmění-li se vaše postava). Dobře padnoucí střih a elegantní – nadčasové pojetí vždy zaboduje.

V každém případě berte ohledy na svou postavu a pokuste se zakrýt vše, co by „nemělo být vidět“. Naopak zdůrazněte přednosti. Skvělým pomocníkem je stahovací dámské prádlo, které schová vystouplé bříško. Trápí-li vás právě tento problém, vyhněte se filtrům a výšivkám v inkriminované oblasti. Nechcete přece upozorňovat na něco, co se snažíte ukrýt…

Ženy s povislejším poprsím nedají dopustit na push-up podprsenky. Vhodně zvolená „pushupka“ dokáže hotové divy. Udělá z vás hvězdu večera přítomným mužům spadne čelist tak hluboko, jak jen to jde.

Vraťme se však k současným trendům. Rozhodně nefrčí hluboké výstřihy, respektive příliš hluboké výstřihy společně s větším poprsím. Je třeba si uvědomit, že se chystáte na ples a nikoliv na procházku Perlovkou. I zahalenější modely mohou vypadat velmi svůdně!

Naopak „frčí“ šaty s odhalenými rameny a pažemi. Pro ženy s pár kily navíc jsou samozřejmě vhodnější delší rukávy. Ty mimo jiné slaví úspěchy v zahraničí, kde na ně nedají dopustit ani štíhlejší a starší dámy. Nemáte-li štíhlé a pevné paže, raději je zahalte.

Naprosto out jsou modely typu dort, tedy korzety a obrovské sukně s obručí. Tyto outfity přidávají spoustu kil navíc a málokomu sednou. Luxusní korzety budou letos patřit spíše do soukromí ložnice.

Co se týče barevnosti, současné trendy přejí jednobarevným modelům. Vzory nejsou tak žádané jako v předchozích letech. Aktuálně letí pudrové, růžové, zelené, temné modré a klasické černé šaty. Jedinou podmínkou je, aby outfit příliš nesplýval s tónem pleti. Obrovským hitem jsou lesklé a třpytivé plesovky. Vsadíte-li na bronzový nebo stříbrný lesk, zaručeně přitáhnete pohledy přítomných jako magnet.

A ještě jeden tip na závěr. Nepodceňujte ani výběr prádla, které si oblečete pod plesové šaty. Vyrazíte-li v přiléhavém modýlku, vezměte si pod něj bezešvé spodní prádlo!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *