Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Technika

Návrh kompresorové stanice

Kompresor je užitečné zařízení, které má ,s ohledem na množství jednotlivých typů, mnohostranné použití. Princip je však vždy stejný – kompresor slouží ke stlačení plynů a par. Jde o vyhledávané zařízení, díky kterému ušetříte spoustu času a v konečném důsledku i peněz. Pokud si nevystačíte s běžným kompresorem a neobejdete se bez kompresorové stanice, obraťte se na někoho, kdo má s jejím návrhem dostatek zkušeností.

Prvním krokem je analýza stlačeného vzduchu

Návrhu kompresorové stanice by měla předcházet analýza stlačeného vzduchu, díky které vyjdou najevo parametry dostačující pro chod jedné nebo více linek. Jedině na základě analýzy stlačeného vzduchu může být stanovena rychlost a tlak v optimální úrovni. Nesnažte se proto otevření závodu za každou cenu urychlit a naopak se zaměřte na dlouhodobou efektivitu. Kompresorová stanice, která spotřebuje mnohonásobně více energie než je k jejímu provozu nezbytně nutné, vás z dlouhodobého hlediska připraví o spoustu peněz. Opravdu není důvod financovat nákladný provoz stroje, který by díky důkladné analýze mohl fungovat mnohem úsporněji.

Na koho se obrátit?

Zmínili jsme, že se správným nastavením parametrů vám pomůže odborník. Mezi ty, kteří se návrhy kompresorových stanic zabývají již mnoho let, patří zaměstnanci společnosti JANUŠKA KOMPRESORY s.r.o. Jednorázová služba v podobě zhotovení návrhu, vás bude stát mnohonásobně méně než dlouhodobý nákladný provoz. Optimálně nastavené kompresory (tedy nikoliv předimenzované nebo poddimenzované) vám udělají skvělou službu, což ovšem bez speciálních přístrojů a zkušeností nezvládnete.

Další informace najdete na www.kompres.cz.