Nebankovní půjčky pro problémové klienty

Nebankovní půjčky pro problémové klienty

Jak vybruslit z nepříjemné situace, kdy vám před výplatou nezbude na účtu ani koruna? Pokud váš rozpočet zachrání i menší částka, máte vyhráno. A to i přesto, že by se na vás v bance dívali skrz prsty kvůli špatné bonitě a záznamu v registru dlužníků. Nebankovní společnosti nabízí specifické půjčky pro problémové klienty, které jsou dostupné téměř pro každého.

Pozor na půjčky od soukromých osob

Způsobů, jak si půjčit peníze, je hned několik. Menší obnos si v podstatě můžete obstarat i v bance – vyřídíte-li si kontokorent nebo kreditní kartu. Předpokládejme však, že nechcete čekat několik dní na vyřízení, případně patříte mezi „problémové klienty“. Vaší další zastávkou by měla byt některá z renomovaných nebankovních společností a nikoliv neznámý věřitel – soukromá osoba. Půjčky od soukromých osob jsou dostupné, ale hrozí riziko netransparentního jednání ze strany věřitele. Neriskujte, že kvůli zanedbatelné částce budete muset ve finále zaplatit mnohonásobně vyšší cifru!

Na jaké půjčky mají nárok problémoví klienti?

Nebankovní půjčka pro problémové klienty, jinak také mikropůjčka, je populární finanční produkt, pro něž jsou charakteristické tyto vlastnosti:
  • výše půjčky od několika set po několik tisíc korun
  • kratší doba splatnosti (v řádu dní až týdnů)
  • transparentní podmínky
  • vysoká RPSN
  • vyřízení online
Nebankovní krátkodobé půjčky představují ideální řešení pro každého, kdo hledá způsob, jak se nestát dlužníkem a neplatičem. Smíříte-li se s vyšší splatnou částkou (ve srovnání s běžnými dlouhodobými úvěry), dostanete finanční injekci, kterou lze využít na cokoliv. Vyřízení probíhá prostřednictvím online formuláře, který najdete na webových stránkách dané nebankovní společnosti nebo zprostředkovatele. Předtím, než o půjčku zažádáte, si důkladně přečtěte smluvní podmínky. Nebudete-li některému z ustanovení rozumět, požádejte pracovníka na zákaznické lince či někoho, kdo dané problematice rozumí o vysvětlení.