Nejrychlejší kurýrní služby? Zkuste to s IN TIME KURÝRem

Nejrychlejší kurýrní služby? Zkuste to s IN TIME KURÝRem

Potřebujete odeslat důležitou zásilku a chcete mít jistotu, že na místo určení dorazí včas? V tom případě se přestaňte spoléhat na běžné dopravce a obraťte se na profesionály, kteří moc dobře ví, že čas jsou peníze. Že nikoho takového neznáte? Pak se vám budou hodit kurýrní služby společnosti IN TIME KURÝR.

Vyžadujete garanci rychlého doručení? Máte ji mít

Nenechávejte nic náhodě a neriskujte, že se vaše zásilka opozdí nebo nedej bože nedorazí vůbec. Česká spediční firma IN TIME KURÝR funguje již od roku 1990 a byla vůbec první tuzemskou spediční společností s celostátní i mezinárodní působností. V širokém portfoliu služeb najdete také leteckou a nákladní přepravu, v rámci které spediční firma spolupracuje s Českými aeroliniemi a British Airways. Líbilo by se vám, kdyby se vaše zásilka dostala na libovolné místo kdekoliv na světa za 24 až 72 hodin?

Vyberte si službu, která odpovídá vašim požadavkům

Zvolíte-li standardní doručení zásilky (služba STANDARD), bude balík doručen na vybraná místa již do 18 hodin. Na ostatní místa v rámci ČR pak do 23 hodin. Tuto službu lze využít také pro přepravu balíku na Slovensko (do 23 hodin na vybraných místech, zbytek do 28 hodin) a do Anglie (do Londýna a několika dalších míst do 24 hodin, zbytek do 48 hodin). V ostatních zemích je doba doručení od 48 do 72 hodin. Samozřejmě to jde ještě rychleji – kurýrní služba EXPRESS zajistí, aby se vaše zásilka dostala do rukou adresáta ještě v ten samý den. Stačí, když ji dopravíte do zákaznického centra v Praze do 10:00. Přeprava se týká vybraných míst v ČR a na Slovensku. Ti nejnáročnější z vás mohou využít DIRECT SERVIS. Kurýr poveze pouze vaši zásilku a dopraví ji kamkoliv budete chtít. Doba doručení závisí na vzdálenosti trasy a dopravním spojení. Přesné podmínky jednotlivých služeb a další důležité informace (včetně aktuálního ceníku) najdete na www.intimekuryr.cz.

Publikováno: 26. 05. 2015

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: in time kurýr | kurýrní služby