Nefunguje vám zdviž? Víme, na koho se obrátit!

Nefunguje vám zdviž? Víme, na koho se obrátit!

Zdviž nemusíme nikterak sáhodlouze představovat. V notoricky známém dopravním prostředku, které patří do kategorie zdvihadel, se projel alespoň jednou v životě každý z nás. Vy ne? Termín „zdviž“ vám skutečně nic neříká? Dobrá tak jinak. Bydlíte-li ve vícepodlažním domě, případně do něj docházíte za některým z vašich kamarádů a známých, určitě pravděpodobně nechodíte po schodech. K dopravě do vyšších pater používáte výtah, nemýlíme se? Správně – zdviž totiž není nic jiného než označení pro výtah. Ale k věci. Věděli jste, že první výtahy pochází z období baroka a měl je k dispozici pouze král? Inu, doba se poněkud změnila.

Sháníte někoho, kdo to s výtahy opravdu umí?

V Čechách to nebylo jiné a i u nás byly první výtahy vybudovány na zámcích a ve šlechtických sídlech. Nejstarší dochovaný zdviž (respektive jeho pozůstatky) si můžete prohlédnout na zámku v Ploskovicích. S těmi dnešními se samozřejmě nedá srovnat a to nejen co se týče technologií, tak i bezpečnosti. Údržba výtahů je dnes mnohem složitější a náročnější a vyžaduje odbornost a samozřejmě i patřičné vybavení. A přesně to nabízí i společnost EXPRESS ELEVATORS s.r.o., která již mnoho let nabízí prodej, revize, revizní zkoušky, generální opravy, rekonstrukce a pravidelný servis výtahů a to nejen pro středočeský kraj, ale i v ostatních částech republiky.

Rychle, bezpečně a efektivně...a taky nonstop!

Důkazem kvalitně a rychle provedené práce může být celá řada zajímavých referencí. Odborníci z týmu EXPRESS ELEVATORS realizovali montáž výtahů v budově parlamentu ČR, v administrativní budově Sazky, v ústředí vydavatelství Economia nebo známých hotelích Maxmilián, Union a Jalta. Ve výtazích, které montovali nebo na nich prováděli servisní práce, jste se možná dopravovali i vy. Společnost se totiž stará o bezpočet zařízení ve vícepodlažních domech. Důvod, proč se bytová družstva a správy panelových domů obrací právě na ni, je prostý. Oprava výtahů, stejně jako náhradní díly, jsou v porovnání s konkurencí velmi levné. Kompletní nabídku služeb si můžete prostudovat přímo na webu e-elevators.cz. Mimochodem, odborníci z EXPRESS ELEVATORS jsou vám k dispozici 24 hodin denně.