Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Technika

Nefunguje vám zdviž? Víme, na koho se obrátit!

Zdviž nemusíme nikterak sáhodlouze představovat. V notoricky známém dopravním prostředku, které patří do kategorie zdvihadel, se projel alespoň jednou v životě každý z nás. Vy ne? Termín „zdviž“ vám skutečně nic neříká? Dobrá tak jinak. Bydlíte-li ve vícepodlažním domě, případně do něj docházíte za některým z vašich kamarádů a známých, určitě pravděpodobně nechodíte po schodech. K dopravě do vyšších pater používáte výtah, nemýlíme se? Správně – zdviž totiž není nic jiného než označení pro výtah. Ale k věci. Věděli jste, že první výtahy pochází z období baroka a měl je k dispozici pouze král? Inu, doba se poněkud změnila.

Sháníte někoho, kdo to s výtahy opravdu umí?

V Čechách to nebylo jiné a i u nás byly první výtahy vybudovány na zámcích a ve šlechtických sídlech. Nejstarší dochovaný zdviž (respektive jeho pozůstatky) si můžete prohlédnout na zámku v Ploskovicích. S těmi dnešními se samozřejmě nedá srovnat a to nejen co se týče technologií, tak i bezpečnosti. Údržba výtahů je dnes mnohem složitější a náročnější a vyžaduje odbornost a samozřejmě i patřičné vybavení. A přesně to nabízí i společnost EXPRESS ELEVATORS s.r.o., která již mnoho let nabízí prodej, revize, revizní zkoušky, generální opravy, rekonstrukce a pravidelný servis výtahů a to nejen pro středočeský kraj, ale i v ostatních částech republiky.

Rychle, bezpečně a efektivně…a taky nonstop!

Důkazem kvalitně a rychle provedené práce může být celá řada zajímavých referencí. Odborníci z týmu EXPRESS ELEVATORS realizovali montáž výtahů v budově parlamentu ČR, v administrativní budově Sazky, v ústředí vydavatelství Economia nebo známých hotelích Maxmilián, Union a Jalta. Ve výtazích, které montovali nebo na nich prováděli servisní práce, jste se možná dopravovali i vy. Společnost se totiž stará o bezpočet zařízení ve vícepodlažních domech. Důvod, proč se bytová družstva a správy panelových domů obrací právě na ni, je prostý. Oprava výtahů, stejně jako náhradní díly, jsou v porovnání s konkurencí velmi levné. Kompletní nabídku služeb si můžete prostudovat přímo na webu e-elevators.cz. Mimochodem, odborníci z EXPRESS ELEVATORS jsou vám k dispozici 24 hodin denně.