(Ne)jen pro muže: Pořiďte si chlazení na pivo. Nebudete litovat!

(Ne)jen pro muže: Pořiďte si chlazení na pivo. Nebudete litovat!

S nástupem jara se zahrady mění na místa konání akcí všeho druhu. Grilovačky, oslavy narozenin a spoustu dalších důvodů, proč si zpříjemnit odpoledne s rodinou a nejbližšími přáteli. A co teprve v létě, s nástupem opravdových veder – komu by se chtělo trávit čas mezi čtyřmi stěnami, když je na čerstvém vzduchu tak dobře. O umocnění atmosféry se totiž vždy zaručeně postará dobře vychlazený zlatavý mok. Ale jak by se vám líbilo, kdybyste si mohli načepovat vlastní točené pivo, aniž byste opustili svůj domov?

S vlastním výčepem budete za machra

Češi patří k největším milovníkům piva na světě a v poměru na počet obyvatel ho zkonzumují nejvíce. Nikomu se nechce kazit průměr, a proto jsou hospůdky plné. Jenomže to se ženám příliš nelíbí, a to je další důvod, proč si koupit výčepní zařízení. Tím dalším je chuť – točené pivo zkrátka chutná mnohem lépe než to v lahvi nebo v plechovce. Vždyť právě kvůli vytříbené chuti hospody a restaurace tolik profitují. Jen málokdo si objedná „lahváče“, když je k mání „točeňák“. A teď si představte, že máte chlazení na pivo pěkně po ruce a nebudete muset ztrácet čas v baru. Předejdete hádkám s partnerkou a možná vám nakonec povolí i kulečníkový stůl. Ale nepředbíhejme. Prvním krokem k točenému pivu je pivní chlazení. Počítejte však s tím, že jakmile si ho pořídíte a dozví se o tom vaše okolí, okamžitě se vám zvedne všeobecná prestiž. Minimálně u přátel mužského pohlaví.

Kde seženete kvalitní chlazení na pivo levně?

Co se týče ceny, výčepní zařízení není nedostupný artikl. Stačí zabrousit ke specializovanému prodejci na www.pivnichlazeni.cz a vybrat si ten správný model. S výběrem vám ochotně poradí kvalifikovaná zákaznická podpora, takže zaručeně nešlápnete vedle. Vybraný sortiment je k mání za akční ceny, což pro vás znamená úsporu ve výši až několika tisíc korun. Tak na co ještě čekáte?

Publikováno: 26. 04. 2016

Kategorie: Strava

Autor: Adam

Tagy: chlazení na pivo | výčepní zařízení