Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Strava

(Ne)jen pro muže: Pořiďte si chlazení na pivo. Nebudete litovat!

S nástupem jara se zahrady mění na místa konání akcí všeho druhu. Grilovačky, oslavy narozenin a spoustu dalších důvodů, proč si zpříjemnit odpoledne s rodinou a nejbližšími přáteli. A co teprve v létě, s nástupem opravdových veder – komu by se chtělo trávit čas mezi čtyřmi stěnami, když je na čerstvém vzduchu tak dobře. O umocnění atmosféry se totiž vždy zaručeně postará dobře vychlazený zlatavý mok. Ale jak by se vám líbilo, kdybyste si mohli načepovat vlastní točené pivo, aniž byste opustili svůj domov?

S vlastním výčepem budete za machra

Češi patří k největším milovníkům piva na světě a v poměru na počet obyvatel ho zkonzumují nejvíce. Nikomu se nechce kazit průměr, a proto jsou hospůdky plné. Jenomže to se ženám příliš nelíbí, a to je další důvod, proč si koupit výčepní zařízení. Tím dalším je chuť – točené pivo zkrátka chutná mnohem lépe než to v lahvi nebo v plechovce. Vždyť právě kvůli vytříbené chuti hospody a restaurace tolik profitují. Jen málokdo si objedná „lahváče“, když je k mání „točeňák“.

A teď si představte, že máte chlazení na pivo pěkně po ruce a nebudete muset ztrácet čas v baru. Předejdete hádkám s partnerkou a možná vám nakonec povolí i kulečníkový stůl. Ale nepředbíhejme. Prvním krokem k točenému pivu je pivní chlazení. Počítejte však s tím, že jakmile si ho pořídíte a dozví se o tom vaše okolí, okamžitě se vám zvedne všeobecná prestiž. Minimálně u přátel mužského pohlaví.

Kde seženete kvalitní chlazení na pivo levně?

Co se týče ceny, výčepní zařízení není nedostupný artikl. Stačí zabrousit ke specializovanému prodejci na www.pivnichlazeni.cz a vybrat si ten správný model. S výběrem vám ochotně poradí kvalifikovaná zákaznická podpora, takže zaručeně nešlápnete vedle. Vybraný sortiment je k mání za akční ceny, což pro vás znamená úsporu ve výši až několika tisíc korun. Tak na co ještě čekáte?

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.