Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zvířata

Nejkvalitnější granule pro psy – váš pejsek si je zaslouží

Věříme, že vám na svém čtyřnohém příteli záleží a berete ho jako nedílnou součást své rodiny. Jistě mu věnujete spoustu volného času, berete ho na procházky a svěřujete se se svými tajemstvími. Pejsek vás za to náležitě odmění – vždy si vás rád vyslechne a vykouzlí vám úsměv na rtech i v momentě, kdy vám do smíchu příliš nebude. Jenomže péče o psa nespočívá jen v času a lásce, ale především v dostatku kvalitní stravy. Nechcete-li, aby se u psa objevily nežádoucí zdravotní komplikace související s nedostatkem živin a vitamínu, neměli byste výběr krmiva podcenit. My vám prozradíme, které granule jsou nejkvalitnější, ale také místo, kde se nákup opravdu vyplatí. Ale vše pěkně popořádku…

Nejkvalitnější granule, které si váš pes zamiluje

Zapomeňte na chvíli na reklamní spoty a zeptejte se svého veterináře – i on vám jistě rozmluví nákup granulí, které jsou sice velmi drahé, ale v žádném případě nedosahují požadované kvality. Dejte na naše doporučení a soustřeďte se na granule a krmivo těchto značek:

granule pro psy Brit Care – superprémiové krmivo vyrábí česká společnost VAFO Praha a exportuje ho do 50 zemí celého světa.

granule pro psy Magnusson – krmivo vyrábí proslulý švédský výrobce Magnusson Pet Food a používá pouze švédské ingredience. Je živým důkazem toho, že i malý podnik může směle konkurovat gigantům. V kvalitě rozhodně.

granule pro psy Taste of Wild – krmiva Taste of Wild mají více než 40ti letou tradici a také patří mezi superprémiová. Neobsahují obiloviny, ale pouze pečlivě vybrané ingredience plné živočišných bílkovin a antioxidantů.

granule pro psy Arden Grande – opět rodinná firma, tentokrát z britského Brightonu. Superprémiová krmiva vyrábí od roku 1996 a protože je pochází od špičkových chovatelů psů, jsou jednoduše… špičkové. Krmivo Arden Grande je hypoalergenní a obsahuje široké spektrum důležitých látek.

Granule Brit Care
Superprémiové granule Brit Care – český výrobek, který slaví úspěchy ve světě.

Superprémiové krmivo a  další věci, bez kterých se pejskaři neobejdou

Pokud jste o výše uvedených značkách ještě neslyšeli (o čemž ale v případě, že se o psy blíže zajímáte, pochybujeme), zapište si je. Narazíte na ně ve specializovaných prodejnách v okolí vašeho bydliště. O žádných nevíte, nebo vám je jen příjemnější nákup přes internet? Nevadí, můžete se o obrátit na internetový obchod Dog Gate, který nabízí superprémiové granule pro psy, pamlsky, vitamíny, ale také prvotřídní kosmetiku Iv San Bernard, spoustu doplňků, hraček a příslušenství. U Dog Gate máte vše pro svého pejska pod jednou střechou, nebo spíše pod psí boudou. Jenomže důvodů, proč nakupovat právě zde, je mnohem více.

Dog Gate není „obyčejný“ e-shop s krmivy pro psy. Provozují ho odborníci, kteří vám rádi poradí s výběrem vhodného psího žrádla, ale také ohledně výcviku. Nejkvalitnější granule jsou k mání za dostupné ceny a spousta zboží je často v akci. Ke každému nákupu dostanete zdarma dárek a pokud jste z Prahy, můžete si zboží vyzvednout osobně. Objednávku můžete provést také po telefonu.

Granule Magnusson - švédská kvalita.
Granule Magnusson – švédská kvalita.

Nákupem u Dog Gate přispějete na útulky!

Nákupem na www.dog-gate.cz navíc uděláte dobrý skutek. 1 % z každého nákupu putuje na dobročinné účely, konkrétně do vybraného psího útulku. Provozovatelé e-shopu každé čtyři měsíce vyberou jeden útulek, kterému vybrané peníze věnují.

Chcete mít doma psí celebritu?

Na závěr bychom vás rádi upozornili na soutěž DogFace of Dog Gate. Pokud si na Dog Gate cokoliv objednáte (na částce nezáleží) a pošlete e-mailem fotografie svého pejska, může ho porota vybrat co by tvář e-shopu a to na dobu jednoho měsíce. Možná budete mít štěstí a budete se moct pochlubit svým známým, že váš čtyřnohý přítel reprezentuje známý a úspěšný e-shop 🙂