S outdoorovým oblečením Kilpi si léto užijete na 100 %

S outdoorovým oblečením Kilpi si léto užijete na 100 %

Nejmenovaná evropská banka provedla průzkum, ze kterého vyplynulo, za co lidé v létě nejvíce utrácí. Kromě očekávaného cestování, se mezi nejvýznamnějšími položkami objevilo také oblečení. Pravdou je, že příchod teplých měsíců vnímáme jako impuls k obměně šatníku. Ten si navíc doplňujeme také v souvislosti s plánovanými volnočasovými aktivitami. I na kole, při běhání a v přírodě se chceme cítit pohodlně a zároveň vypadat dobře. Je to i váš případ? Pokud vás nákupy teprve čekají, udělejte si radost stylovými kousky značky Kilpi. Budou se vám hodit v terénu i ve městě!

Proč se obléknout do Kilpi?

Milovníkům kvalitního outdoorového oblečení pro muže i ženy nemusíme Kilpi představovat. Značka vznikla transformací někdejšího brandu Envy, který byl také poměrně populární. Nástupce je však v mnoha směrech o kus dál. Kilpi je techničtější a designově propracovanější. Výrobce používá nejmodernější technologie a má co nabídnout každému, kdo touží po dokonalém outfitu za každého počasí. Kilpi znamená finsky „štít“ a skutečně chrání tělo před mrazem i horkem. Díky vytříbenému designovému zpracování si však na své přijdou i fajnšmekři a milovníci módy, která se vymyká šedému průměru.

Co najdete v aktuální nabídce?

Nabídka oblečení Kilpi je pestrá. Během letního toulání přírodou i při sportování oceníte vlastnosti outdoorových bund z kvalitních materiálů. Přítomnost speciálních technologií zajistí, abyste si čas strávený na čerstvém vzduchu užili na sto procent. Atraktivní kousky najdete také v sekci kalhot a kraťasů. Bez ohledu na to, zda většinu léta strávíte běháním, putováním po horských hřebenech, nebo na kole, oceníte odolnost, komfort i pěkný vzhled oblečení Kilpi. Nedílnou součástí sortimentu jsou také outdoorové batohy s všestranným využitím. Díky ergonomické konstrukci jsou ideální i na celodenní treking. Ale teď už hurá na shopkilpi.cz, kde si můžete současnou kolekci outdoorového oblečení pro ženy i muže prohlédnout a zakoupit.

Publikováno: 06. 06. 2018

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: kilpi | outdoorové oblečení