S outdoorovým oblečením Kilpi si léto užijete na 100 %

S outdoorovým oblečením Kilpi si léto užijete na 100 %

Nejmenovaná evropská banka provedla průzkum, ze kterého vyplynulo, za co lidé v létě nejvíce utrácí. Kromě očekávaného cestování, se mezi nejvýznamnějšími položkami objevilo také oblečení. Pravdou je, že příchod teplých měsíců vnímáme jako impuls k obměně šatníku. Ten si navíc doplňujeme také v souvislosti s plánovanými volnočasovými aktivitami. I na kole, při běhání a v přírodě se chceme cítit pohodlně a zároveň vypadat dobře. Je to i váš případ? Pokud vás nákupy teprve čekají, udělejte si radost stylovými kousky značky Kilpi. Budou se vám hodit v terénu i ve městě!

Milovníkům kvalitního outdoorového oblečení pro muže i ženy nemusíme Kilpi představovat. Značka vznikla transformací někdejšího brandu Envy, který byl také poměrně populární. Nástupce je však v mnoha směrech o kus dál. Kilpi je techničtější a designově propracovanější.

Výrobce používá nejmodernější technologie a má co nabídnout každému, kdo touží po dokonalém outfitu za každého počasí. Kilpi znamená finsky „štít“ a skutečně chrání tělo před mrazem i horkem. Díky vytříbenému designovému zpracování si však na své přijdou i fajnšmekři a milovníci módy, která se vymyká šedému průměru.

V ak

Publikováno: 06. 06. 2018

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: kilpi | outdoorové oblečení