Nejlepší ubytování v Beskydech? Penzion Ondřejník předčil naše očekávání!

Nejlepší ubytování v Beskydech? Penzion Ondřejník předčil naše očekávání!

Znáte snad něco lepšího, než dovolenou na čerstvém vzduchu? Naštěstí za ním nemusíme jezdit daleko, vždyť stačí nasednou do auta a vyrazit na hory. A že jich v naší malé zemi máme… Já každoročně vyrážím do Beskyd, a to s celou rodinou. Hodinka jízdy autem uteče jako voda a pak už se jen oddávat relaxaci v příjemném prostředí malebné přírody. Letos jsem se rozhodl, že své blízké překvapím a připravím jim dovolenou na úrovni. Tedy ne, že bychom v letech minulých strádali, nicméně vždy jsme volili ubytování, které sloužilo spíše jako noclehárna a nikoliv krátkodobý domov. Vsadil jsem na tip svého dobrého přítele a rozhodl se pro penzion Ondřejník. Tři hvězdičky plus slibovaly nevšední zážitky, tedy alespoň podle fotografií na webu. Realita však naše očekávání předčila… Rodinný penzion Ondřejník jsem nevybral náhodou. Upoutala mě kombinace luxusně vyhlížejícího prostředí, rodinného charakteru, kvalitních služeb (z doslechu od kamaráda) a privátního wellness centra s vířivkou, masážemi a dalšími procedurami.

Pár tipů na výlety po okolí

Dalším pádným argumentem je poloha penzionu. Nachází se na velmi klidném místa pod úpatím masivu Ondřejník, což je ideální výchozí bod, ze kterého se lze vydat na výlety po okolí. Během týdenní dovolené jsme stihli navštívit Čeladnou, Ostravici a Frenštát pod Radhoštěm. A nenechali jsme si ujít ani prohlídku Skanzenu v Rožnově pod Radhošťem, výstup na Radhošť a expozice v Muzeu Tatra Kopřivnice (pro technické nadšence povinnost!). Trochu mě mrzí, že nezbyl čas na radovánky v Aquaparku Olešná, což dávám „za vinu“ prostředí penzionu :-) Strávili jsme až příliš mnoho času ve wellness.

Jak to vypadalo uvnitř penzionu?

Co se týče ubytování Beskydy v penzionu Ondřejník, naše volba padla na pokoje kategorie „lux“. Z moderně zařízeného interiéru jsme měli radost. Nedílnou součástí byla vlastní koupelna, televizor a hotelový telefon. Samozřejmostí je i rychlé wi-fi připojení, bez kterého by se neobešla naše dospívající dcera. Za zmínku stojí také restaurace , ve které jsme si užili snad ještě více než ve wellness. Kuchaři odvádí perfektní práci (tímto zdravím :-))! Milovníkům vína pak doporučujeme ochutnávku znamenitých vín z rodinného vinařství Zlomek&Vávra. Naše rodina si letošní dovolenou v Beskydech užila na sto procent. Věřím tomu, že na tom mělo z větší částí podíl ubytování v penzionu Ondřejník. Tímto děkuji ochotnému a vždy usměvavému personálu a těším se na další rok.

Publikováno: 01. 12. 2015

Kategorie: Dovolená a cestování

Autor: Adam

Tagy: penzion ondřejník beskydy | ubytování beskydy