Nejvýhodnější hypoteční úvěr je nejen cestou k vlastnímu bydlení

Nejvýhodnější hypoteční úvěr je nejen cestou k vlastnímu bydlení

Ceny nemovitostí extrémně rostou a odborníci nepředpokládají, že by se situace radikálně zlepšila, či dokonce šla cena nemovitostí dolu. Odkládat nákup nemovitosti? Nejspíš ne. Sáhnout však musíme po tom nejvýhodnějším hypotečním úvěru. Naše bydlení nás ovlivňuje. Ne vždy se hodí přistoupit na kompromis levného bydlení někde na vesnici. Příroda kolem sice může být nádherná, tedy do času, než smrkový les nepadne za oběť kůrovci a současně dřeva na zimu chtivých vesničanů. Dostupnost všeho je na vesnicích, ale i v příměstských satelitech, mnohdy závislá na automobilu. S dětmi je vše ještě složitější, zejména pokud je chcete vést ke sportu. Dokonce ani vyrazit si na kolo nemusí být tak snadné. Cesty první třídy křižující mnohé české obce jsou nebezpečné. Ty druhé třídy, které se navíc hrdě hlásí k tomu, že jsou současně cyklostezkami, bývají však bezpečné skutečně jen velice zdánlivě. Svážet děti do školky, školy a na kroužky může být práce na full time. Po finanční stránce se pak více vyplatí platit hypotéku, ale bydlet v místě, kde máme vše s dobrou dostupností, včetně kvalitních sportovišť – bazénů, bruslařských in-line tratí, bezpečných cyklostezek, posiloven i workoutových hřišť. Nemluvě o bohatém výběru skutečně kvalitních sportovních kroužků, či dokonce sportovních škol pro děti.

Pojďte zjistit, jak na tom jste – získejte hypotéku dříve, než si vyberete nemovitost

Hypotéka dopředu je dnes velice důležitou nejen proto, abychom věděli, na jakou nemovitost se svým platem a úsporami dosáhneme, ale též pak mohli promptně reagovat na nabídky. Ty nejlepší jsou totiž pryč hned a jako sportovci či aktivní lidé obvykle přesně víme, která lokalita nás láká a dovede uspokojit naše potřeby. Co dnes umí dobrá hypotéka nabídnout? Je to třeba i splatnost hypotéky dle našich potřeb až na 40 let. I když mnozí raději zatneme zuby zbavíme se finanční přítěže rychleji. Samozřejmostí by měl být co nejnižší úrok. Najít tedy ten nejvýhodnější hypoteční úvěr je základ. K tomu ale jako běžné klient často nemáme dostatečnou sílu při vyjednávaní. Ideální je proto využít firmu, která nám vybere ten nejlepší úvěr mezi více bankami. Finančních institucí, které dnes nabízí hypotéku, je zhruba 20. Rozhodně není v našich silách zjišťovat si podmínky každé z nich. A nejen to. Nechat se v každé prověřovat, bonifikovat, pokaždé dodávat veškeré podklady... Ne každé se též bude líbit, že ještě nemáme vybranou nemovitost. S ní se pak navíc mohou podmínky pro naši hypotéku radikálně změnit.

Nechte si doporučit nejlepší hypotéku na trhu

Specialistou na nejvýhodnější hypotéku na trhu je firma AMJ Finance & Sport. Potřebujete hypotéku? Je jedno, jestli svoji prvou, nebo hledáte nový hypoteční úvěr pro refinancování stávající. V obojím vám pomůže společnost AMJ Finance & Sport. Srovnává hypotéky v až 20 bankách, je schopna ušetřit na hypotéce v průměru až 73 000 Kč a sjednat o 0,5 % nižší úrok. Nejčastěji sjednaná úroková sazba je ve výši 2,14 %. A pokud to myslíte se sportem, svým či svých dětí, skutečně vážně, máte možnost využít i další služby společnosti. Ta se totiž zaměřuje i na kompletní služby pro profesionální i amatérské sportovce, a to již od útlého věku. Zajišťuje lékařskou péči, individuální tréninky, mentální trénink, pojištění pro sportovce i fotbalové školy. V obou oblastech je firma zkušeným profesionálem.

Publikováno: 29. 09. 2021

Kategorie: Finance

Autor: Adam