Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Finance

Nenechte se ošidit o svůj důchod

Důchod a důchodová reforma patří v současnosti patří k vůbec nejskloňovanějším výrazům. A nutno podotknout, že většina z nás netuší, jestli a případně kolik peněz po nástupu do penze dostaneme. Systém je natolik složitý, že se v něm orientuje jen pár vyvolených a i malý krok vedle v podobě předčasné penze v nesprávnou dobu, může znamenat výrazně nižší výměru důchodu. Nechcete-li se připravit o peníze, na které máte po několika desítkách tvrdě odpracovaných let nárok, obraťte se na profesionální poradce.

Uznávanými finančními poradci jsou také pánové Kohoutek a Bednář, kteří jsou pro vás schopni vypočítat optimální dobu pro odchod do důchodu. Nebudeme si nic nalhávat, orgány státní zprávy jsou na informace velmi skoupé a když už nám něco poradí, ne vždy se můžeme na správnost údajů spolehnout. Hlavní předností Mgr. Kohoutka a Mgr. Bednáře je právě individuální přístup a přesné vyhodnocení situace klienta, na jehož základě mu doporučí, jak se zachovat, jak dlouho se vyplatí s penzí počkat a kdy je naopak správný čas dát pracovnímu procesu nadobro vale.

Vás bude ovšem zajímat, jaké výpočty jsou pánové schopni nabídnout:

  • odchod do předčasného důchodu
  • přesluhování, kombinace důchodu a práce
  • odchod do důchodu na konci nebo na začátku roku
  • odchod do řádného starobního důchodu
  • výpočty invalidních důchodů
  • optimalizace dobrovolného důchodového pojištění

Zadání je běžně zpracováno do dvou týdnů a výsledkem je cca 8 stran textu, jehož podstatou je vysvětlení důchodové problematiky. Ta vám pomůže pochopit samotný výpočet důchodu. Součástí je také osobní doporučení s jednotlivými variantami přesných termínů odchodu do důchodu i s vyčíslením konkrétní částky.

Kolik vás to bude stát?

Rozhodně méně, než o kolik byste mohli přijít nevhodným odchodem do důchodu. Cena všech služeb je jednotná (2 400,-), při čemž platíte až poté, co se seznámíte se závěrečnou správnou, doporučením a analýzou. O lidském přístupu poradců svědčí i fakt, že vychází vstříc i lidem, kteří si nemohou dovolit zaplatit celou částku…Finanční poradenství Kohoutek a Bednář napomůže ke spokojenému důchodu i vám.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *