Filtrační a odsávací zařízení Nederman

Filtrační a odsávací zařízení Nederman

Prakticky ve všech průmyslových odvětvích vzniká během výrobních procesů množství odpadních látek, které jsou nebezpečné pro lidské zdraví i životní prostředí. Proto je nezbytná instalace odsávacích zařízení, filtračních jednotek a dalších řešení, která vedou ke zlepšení podmínek a zároveň jsou ekonomicky efektivní. Hledáte-li spolehlivého partnera, který vám pomůže zajistit bezpečné a čisté pracoviště, obraťte se na společnost Nederman – globálního lídra v oblasti průmyslové filtrace a výroby odsávacích zařízení.

Nederman je ve svém oboru průkopníkem

Nederman má bohatou historii – společnost byla založena v roce 1944 Philipem Nedermanem, který se stal průkopníkem ve vývoji systémů odsávání škodlivých látek z pracovišť uvnitř budov. Postaral se tak o ochranu zdraví zaměstnanců a zároveň výrazně zlepšil pracovní podmínky. Průlom nastal v roce 2010, kdy Nederman koupila společnost Dantherm Filtration – došlo ke vzniku skupiny, která se stala největším světovým výrobcem pro zlepšování prostředí i vně továren.

Výrobky nachází uplatnění v mnoha odvětvích

Současné portfolio čítá filtrační jednotky a odsávací zařízení pro všechna průmyslová odvětví. Využívají se k odsávání výbušného i běžného prachu a jemných částic. Ve výrobním programu jsou také odsávací a filtrační jednotky pro výfukové plyny, svařovací dým a olejové mlhy. V praxi nachází produkty značky Nederman využití v zemědělství, asfaltovém odvětví, výrobě strojů a vozů, ale také v rámci kompozitního průmyslu a při výrobě biomasy. K široké klientské základně patří i firmy z potravinářského, hutnického, těžebního a zpracovatelského odvětví. Nederman symbolizuje efektivní, ekologickou a bezpečnou výrobu již 70 let. Chcete-li předejít riziku nemalých poplatků za znečištění, omezit prostoje ve výrobě a zároveň snížit náklady za energie, máte šanci. Další informace najdete na www.nederman.cz.

Publikováno: 16. 06. 2015

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: filtrační zařízení | odsávací zařízení