Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

Filtrační a odsávací zařízení Nederman

Prakticky ve všech průmyslových odvětvích vzniká během výrobních procesů množství odpadních látek, které jsou nebezpečné pro lidské zdraví i životní prostředí. Proto je nezbytná instalace odsávacích zařízení, filtračních jednotek a dalších řešení, která vedou ke zlepšení podmínek a zároveň jsou ekonomicky efektivní. Hledáte-li spolehlivého partnera, který vám pomůže zajistit bezpečné a čisté pracoviště, obraťte se na společnost Nederman – globálního lídra v oblasti průmyslové filtrace a výroby odsávacích zařízení.

Nederman je ve svém oboru průkopníkem

Nederman má bohatou historii – společnost byla založena v roce 1944 Philipem Nedermanem, který se stal průkopníkem ve vývoji systémů odsávání škodlivých látek z pracovišť uvnitř budov. Postaral se tak o ochranu zdraví zaměstnanců a zároveň výrazně zlepšil pracovní podmínky. Průlom nastal v roce 2010, kdy Nederman koupila společnost Dantherm Filtration – došlo ke vzniku skupiny, která se stala největším světovým výrobcem pro zlepšování prostředí i vně továren.

Výrobky nachází uplatnění v mnoha odvětvích

Současné portfolio čítá filtrační jednotky a odsávací zařízení pro všechna průmyslová odvětví. Využívají se k odsávání výbušného i běžného prachu a jemných částic. Ve výrobním programu jsou také odsávací a filtrační jednotky pro výfukové plyny, svařovací dým a olejové mlhy.

V praxi nachází produkty značky Nederman využití v zemědělství, asfaltovém odvětví, výrobě strojů a vozů, ale také v rámci kompozitního průmyslu a při výrobě biomasy. K široké klientské základně patří i firmy z potravinářského, hutnického, těžebního a zpracovatelského odvětví.

Nederman symbolizuje efektivní, ekologickou a bezpečnou výrobu již 70 let. Chcete-li předejít riziku nemalých poplatků za znečištění, omezit prostoje ve výrobě a zároveň snížit náklady za energie, máte šanci. Další informace najdete na www.nederman.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *