Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

Nenechte se zaskočit zimou a zajistěte si odklízení sněhu ve firmě již nyní!

Meteorologové předpovídají tuhou zimu. Zda se jejich prognózy vyplní, bude jasné až za několik týdnů, nicméně není od věci předběžná úvaha nad tím, jak se s případnou sněhovou kalamitou vypořádáte vy. O závěje a námrazu na veřejných komunikacích se (snad) postarají silničáři, ale co vaše firma? Sněhová pokrývka může výrazně zkomplikovat podnikání – přitom se stačí s předstihem obrátit na profesionály a dohodnout se na spolupráci. Nezabývejte se úklidem sněhu a činnostmi související s údržbou areálu. Najměte si odborníky, kteří se daným problémem vypořádají za vás.

Kdo šetří, neušetří. Kdo si najme profíky, neprodělá!

Pokud jde o odklízení sněhu na menší ploše, pravděpodobně to zvládnete svépomocí. Ale co když jde o mnohem větší prostranství, po kterém se nepřetržitě pohybuje firemní flotila, stroje a zaměstnanci? Je vaší povinností, zajistit, aby nedošlo k nepříjemným úrazům. Ve vašem zájmu pak plynulý provoz bez zbytečných komplikací

Možná vás napadlo, že odklízení sněhu svěříte některému ze zaměstnanců. Položte si však otázku, zda není ekonomičtější využít profi facility managementu pod taktovkou některé z renomovaných firem. Váš zaměstnanec bude nadále vykonávat činnost, kterou má v popisu práce, vy ušetříte za techniku, bez které by se neobešel. A budete mít jistotu perfektně odvedeného výsledku. Ve finále ušetříte spoustu peněz i času.

Delegujte odklízení sněhu na odborníky z AVE

Mít po boku někoho, kdo ve svém oboru patří k absolutní špičce, není nikdy k zahození. V případě facility managementu je to společnost AVE. V portfoliu služeb najdete veškeré činnosti, které souvisí se správou a údržbou budov i přidružených areálů – odklízení sněhu, úklidy a posypy, opravy, rekonstrukce a další.

Další informace o společnosti, která se stará i o komplexní údržbu městských komunikací a cest, najdete na www.ave.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.