Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Skvělé tipy

Není karabina jako karabina

Takovou úplně jednoduchou maličkou karabinu vlastní asi každý a možná si to ani neuvědomuje. Už prvňáček, když začne chodit do školy, je většinou vybaven i klíči od domu. A výsadou malých dětí je věčně něco ztrácet – klíče v tomto ohledu jednoznačně vedou. A přitom je to tak jednoduché. Stačí si pořídit karabinku. Karabina na klíče bývá opatřena kroužkem pro jednoduché navlečení klíčů. Navíc můžeme karabinu zavěsit na poutko třeba v aktovce. Klíče jsou v bezpečí a přitom stále po ruce.

Ale používání karabin a karabinek je daleko širší. Taková karabina je třeba i na vodítku pro psa. Anebo stačí mrknout na dámskou kabelku – její poutko je většinou připevněno karabinou. Určitě je to praktičtější než poutko přišité napevno.

A co třeba taková dětská houpačka? Samozřejmě ani tady nechybí. Jedná se o karabinu na houpačku neboli houpačkový hák. Houpačku jednoduše zavěsíte, díky karabině je bezpečná a nedochází k nechtěnému tření.

Samozřejmě ale není karabina jako karabina. Například horolezecká karabina nebo hasičská karabina nechybí v žádné výbavě profesionálů. Takovéto karabiny musí být pevné a odolné, navíc se od běžných obyčejných karabinek liší i velikostí. Skutečně profesionální karabiny mnohdy mají i pojistku, v řadě situací opravdu velice důležitou.

Cena obyčejné karabinky začíná na cca 1 koruně, ale ani u těch profesionálních se nijak výrazně nezvyšuje. Můžete si tedy v klidu zakoupit i několik různých typů a pak si v praxi vyzkoušet, která se vám bude hodit nejvíc. Určitě není na škodu mít doma pár karabin v zásobě. Uvidíte, kde všude uvítáte, že je máte po ruce.

Karabiny všech typů se dají zakoupit na eshopu „Exteobchod.cz“, nebo přímo na adrese prodejny: Brno – Horní Heršpice, Železná 16a.

Štítky

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *