Udělejte radost svému organismu a zajeďte si na víkendový pobyt. Zn.: Za hubičku!

Udělejte radost svému organismu a zajeďte si na víkendový pobyt. Zn.: Za hubičku!

Zvolněte trochu životní tempo a udělejte něco pro své zdraví. Co na tom, že máte letošní dovolenou u moře za sebou. To přece neznamená, že si nemůžete dopřát několik dalších dní plných relaxace a všeobecné pohody. Pokud vám finanční situace nedovoluje další zájezd do zahraničí, opusťte čtyři stěny svého domova alespoň na víkend. Víkendové pobyty se těší stále větší oblibě a představují ideální možnost jak si oddechnout i za poměrně krátkou dobu. Díky výrazným slevám jsou navíc často k mání téměř za hubičku...

Vyberte si pobyt podle svých představ

Je jen na vás, zda chcete prožít víkend ve vířivce, svěřit své unavené tělo do rukou zkušeného maséra, nebo aktivně sportovat. Nabídky víkendových pobytů jsou natolik pestré, že si z nich vybere opravdu každý. Spoustu jich najdete na slevovém serveru slevoteka.cz a můžete si vybrat z širokého spektra ubytování – od velmi levných, ale přesto útulných chatek nebo penzionů, až po luxusní hotely s vlastním wellness centrem.

Romantický víkend utuží váš vztah

Levné víkendové pobyty jsou ideálním způsobem, jak potěšit partnera a prožít spoustu romantických chvil. Romantické atmosféře nahrává i bezprostřední blízkost přírody, ve které je většina z nabízených ubytovacích zařízení situována. Váš organismus dostane dvojitou péči – výhody relaxačních pobytů nespočívají jen v regeneraci tělesné, ale i duševní schránky. Domů se vrátíte jako někdo úplně jiný.

Jak vypadá aktuální nabídka?

Buďme však trochu konkrétnější. Jaké víkendové pobyty na vás na Slevotéce čekají? Nabídka se sice neustále mění, ale momentálně na vás čeká třídenní pobyt pro dva v Jizerských horách, lázeňský pobyt pro dva v Luhačovicích, ale také dvoudenní pobyt v luxusním hotelu v Budapešti nebo čtyřdenní radovánky v Tatrách. Některé nabídky jsou slevněné více než o 60 % a nové ceně odolá jen málokdo. Slevové kupóny jsou ovšem časově omezené a s nákupem proto neotálejte!