Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

Neplaťte za kancelář, kterou nepotřebujete. Jděte do virtuální!

Nepotřebujete vlastní kancelář a zvažujete, že pronajaté prostory pustíte k vodě a přesunete sídlo firmy na vlastní adresu? Jistě, ušetříte sice nezanedbatelnou částku, ale za cenu ztráty prestiže. Položte si jednoduchou otázku. Jaký byste si udělali obrázek o potencionálním partnerovi, jehož firma sídlí na adrese, kterou dotyčný sám obývá? Řešení přitom může být mnohem elegantnější. Jak by se vám líbilo sídlo firmy v hlavním městě? Pokud si myslíte, že vás bude stát ještě více než stávající, mýlíte se. Seznamte se s takzvaným virtuálním sídlem.

Jaké výhody vám může přinést virtuální kancelář?

Virtuální kancelář není žádná novinka. V západních zemích jde o populární alternativu, kterou využívají subjekty, které se obejdou bez vlastní kanceláře. Virtuální kancelář (často se o ní hovoří také jako o virtuálním sídle firmy) má podobu fyzických prostor, v rámci kterých poskytovatel umožňuje subjektům zřízení oficiálního sídla firmy, které je zapsáno v obchodním rejstříku. Vzhledem k tomu, že kancelář využívá větší počet společností, je cena za pronájem zanedbatelná. O nezbytné administrativní záležitosti se stará vyškolený zaměstnanec, který uživatelům přeposílá korespondenci, zastupuje je na úřadech a v případě potřeby provádí další úkony.

Výhody virtuální kanceláře však nespočívají pouze v nízké ceně pronájmu a prestiže. Vyměníte-li stávající sídlo firmy za adresu v Praze, vyhnete se častým kontrolám ze strany úřadů. Budete-li přeci jen čas od času potřebovat prostory pro jednání s důležitými klienty nebo partnery, dostanete k dispozici moderně zařízenou zasedačku.

Nejlevnější virtuální kanceláře v Praze

Jedním z poskytovatelů virtuálních kanceláří, který ke své činnosti využívá vlastní nemovitosti, je společnost GSE spol s.r.o. Nabízí virtuální kanceláře na Praze 1 – Nové Město za roční poplatek 12 990 Kč, ale také na Praze 3 – Žižkov za 6 990 Kč a na Praze 10 – Hostivař za 6 690 Kč (ceny jsou uvedeny bez DPH). Klienti, kteří se virtuální kancelář rozhodnou využívat trvale, dostanou množstevní slevu a to až 2 roky zcela zdarma. Další informace najdete na www.poskytnutisidla.cz.