Neplaťte za kancelář, kterou nepotřebujete. Jděte do virtuální!

Neplaťte za kancelář, kterou nepotřebujete. Jděte do virtuální!

Nepotřebujete vlastní kancelář a zvažujete, že pronajaté prostory pustíte k vodě a přesunete sídlo firmy na vlastní adresu? Jistě, ušetříte sice nezanedbatelnou částku, ale za cenu ztráty prestiže. Položte si jednoduchou otázku. Jaký byste si udělali obrázek o potencionálním partnerovi, jehož firma sídlí na adrese, kterou dotyčný sám obývá? Řešení přitom může být mnohem elegantnější. Jak by se vám líbilo sídlo firmy v hlavním městě? Pokud si myslíte, že vás bude stát ještě více než stávající, mýlíte se. Seznamte se s takzvaným virtuálním sídlem.

Jaké výhody vám může přinést virtuální kancelář?

Virtuální kancelář není žádná novinka. V západních zemích jde o populární alternativu, kterou využívají subjekty, které se obejdou bez vlastní kanceláře. Virtuální kancelář (často se o ní hovoří také jako o virtuálním sídle firmy) má podobu fyzických prostor, v rámci kterých poskytovatel umožňuje subjektům zřízení oficiálního sídla firmy, které je zapsáno v obchodním rejstříku. Vzhledem k tomu, že kancelář využívá větší počet společností, je cena za pronájem zanedbatelná. O nezbytné administrativní záležitosti se stará vyškolený zaměstnanec, který uživatelům přeposílá korespondenci, zastupuje je na úřadech a v případě potřeby provádí další úkony. Výhody virtuální kanceláře však nespočívají pouze v nízké ceně pronájmu a prestiže. Vyměníte-li stávající sídlo firmy za adresu v Praze, vyhnete se častým kontrolám ze strany úřadů. Budete-li přeci jen čas od času potřebovat prostory pro jednání s důležitými klienty nebo partnery, dostanete k dispozici moderně zařízenou zasedačku.

Nejlevnější virtuální kanceláře v Praze

Jedním z poskytovatelů virtuálních kanceláří, který ke své činnosti využívá vlastní nemovitosti, je společnost GSE spol s.r.o. Nabízí virtuální kanceláře na Praze 1 – Nové Město za roční poplatek 12 990 Kč, ale také na Praze 3 – Žižkov za 6 990 Kč a na Praze 10 – Hostivař za 6 690 Kč (ceny jsou uvedeny bez DPH). Klienti, kteří se virtuální kancelář rozhodnou využívat trvale, dostanou množstevní slevu a to až 2 roky zcela zdarma. Další informace najdete na www.poskytnutisidla.cz.