Oblékejte se podle nejnovějších trendů. Stojí to za to!

Oblékejte se podle nejnovějších trendů. Stojí to za to!

Partnerka vám neustále nadává, že se oblékáte jako vagabund. Známí si na vás ukazují prstem a nešetří uštěpačnými poznámkami ve smyslu, že jste zaspali dobu. Co s tím? Máte dvě možnosti. Tou první je rezignace. Nikdy nebudete vyzařovat charismatem jako George Clooney, přátelé si z vás budou i nadále utahovat a vaše drahá polovička nakonec neodolá někomu, kdo ví, co je to styl. A druhá možnost? Zamiřte na místo zaslíbené a pořiďte si moderní outfít, která vám padne jako ulitý. Na justman.sk najdete exkluzivní kousky, které z vás udělají lepšího člověka.

Nosíte rádi košili? Trendy hovoří pro...

Trička jsou v pořádku, ale je to právě košile, která umocní váš nový look. Rovnou však zapomeňte na ty, které vám celé roky visí ve skříni. Aktuálně letí pánské slim-fit košele v italském stylu, které perfektně padnou a dokáží zvýraznit vysportovanou postavu. Na druhou stranu podotýkáme, že nemusíte vypadat jako John Rambo a přesto vám „slim-fitka“ padne. K charakteristickým znakům patří vícebarevnost a dominance několika barevných tónů. Jde o ideální outfit pro méně formální příležitosti.

Bunda, nebo mikina?

Nedílnou součástí vaší garderóby by měla být i mikina. Vyřaďte se svého šatníku vytahané kousky, ve kterých by se necítil jako sardinka ani chlápek o pár desítek kilo těžší než vy. V kurzu jsou pánské mikiny s perfektně padnoucím střihem. Ať už si vyberete hoodie (mikina s kapucí) nebo klasiku, v e-shopu JustMAN narazíte na štýlové pánské mikiny s výjimečným designovým zpracováním. No a pokud se venku neradi pohybujete v mikině, vsaďte na prechodné bundy pre mužov. Opět se spolehněte na pořádnou porci sportovní elegance, která vám bude slušet! Bundy jsou lehké a univerzální, zamilujete se do nich.

Jedno je jisté...

JustMAN vám změní život. Začněte se oblékat podle posledních trendů a ukažte lidem ve svém okolí, že se ve vás spletli. Aktuální kolekce podzimního a zimního oblečení je právě v prodeji. Ceny jsou příjemné a s výběrem vám prodejce ochotně poradí.

Publikováno: 28. 10. 2015

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: pánské slim fit košile | stylové pánské mikiny