Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

Bez kanceláře ani ránu

Snižování nákladů vede celou řadu podnikatelů k poměrně nešťastnému kroku. Využívají jako sídlo firmy vlastní adresu, v lepším případě kanceláře v neatraktivních lokalitách a to v administrativních budovách, které vypadají jako před demolicí. Většina klientů a obchodních partnerů přitom dá na první dojem a ten je v případě „domácí“ nebo neútulné kanceláře velmi špatný. Ušetřit přitom lze mnohem elegantnějším způsobem.

Ušetřete desítky tisíc a oslňte svou klientelu působivou adresou

Nepotřebujete-li kancelářské prostory pro každý den, vsaďte na stále populárnější virtuální kanceláře. Jejich podstata tkví ve sdílení jedné kanceláře několika podnikatelskými subjekty. Ve virtuální kanceláři pracuje vyškolený administrativní pracovník, který vyřizuje korespondenci a telefonáty, o kterých vás okamžitě uvědomí. Cena za pronájem virtuální kanceláře se přitom pohybuje v řádech stovek či tisíc korun za měsíc a to i přesto, že se nachází na atraktivní adrese v Praze nebo jiném větším městě. Sídlo firmy v takové lokalitě působí na zákazníky jako magnet a navíc se vyhnete častým kontrolám úřadů. Pro případné jednání s důležitou klientelou, úřady a obchodními partnery je k dispozici zařízená zasedací místnost, kterou si lze rezervovat podle potřeby.

Potřebujete kancelář pro každý den?

Ne každý však může podnikat „virtuálně“ a tak nezbývá, než se poohlédnout po klasických kancelářských prostorách. Chcete-li se vyhnout nákladnému zařizování kanceláře a opět výrazně ušetřit, jednoduše si ji pronajměte. Pronajatá kancelář má oproti vlastní kanceláři celou řadu výhod – můžete si ji pronajmout na jak dlouho uznáte za vhodné a v případě potřeby se druhý den přesunout na druhý konec republiky. Problémy spojené se stěhováním tak odpadají.

Pronájem kanceláří a zřízení virtuální kanceláře v hlavním městě vám usnadní portál pragueoffices.com, který provozuje společnost Olympia Reality Praha. Spolehněte se na letité zkušenosti firmy, která nabízí zařízené kancelářské prostory různých velikostí a starejte se jen o to podstatné – o vlastní byznys.