Neutrácejte za drahé magazíny, přečtěte si je na internetu zadarmo

Neutrácejte za drahé magazíny, přečtěte si je na internetu zadarmo

Internet je perfektním zdrojem informací a zábavy a jeho největší výhoda tkví v tom, že nám je servíruje zcela zdarma. Chceme-li se dozvědět něco nového nebo si přečíst o něčem, co nás zajímá, jednoduše si to vyhledáme a nemusíme utrácet horentní sumy za časopisy a knihy. Naši pravidelní čtenáři ví, že se snažíme psát o věcech, které by je mohly zajímat. Bohužel není v našich silách pokrýt všechna aktuální témata a právě proto jsme se rozhodli upozornit na dva magazíny, které by ve vaší čtečce rozhodně neměly chybět.

Načerpejte inspiraci pro své bydlení

Bydlení je nekonečné téma, které řešíme prakticky každý den. Nezáleží na tom, zda stavíte dům nebo rekonstruujete bytové jádro – praktické rady a nejrůznější tipy se dočtete v magazínu inspiracenabydleni.cz, který pravidelně přináší zajímavé články týkající se bydlení. Přečtete si nejen o tom, jak vybírat chladničku, proč topit dřevem nebo jak si vyzdobit byt, ale i na kterou stěhovací firmu se obrátit a na co si dát pozor při zařizování dětského pokoje. Internetový magazín se sice zabývá „pouze“ bydlením, ale vždy na něm objevíte něco, co by vás mohlo (nebo spíše mělo) zajímat.

Přečtěte si o všem, co vás skutečně zajímá

Dalším magazínem, o kterém bychom se rádi zmínili, je portál kvalitni.cz. V podstatě jde o magazín ne nepodobný tomu našemu. Ani kvalitni.cz se totiž tématicky neomezuje a dočtete se na něm o všem od bydlení a hobby až po cestování, tipy na výlet a sport. Vyplatí se ho kontrolovat pravidelně – to aby vám neuniklo nic podstatného. V magazínu se navíc poměrně často objevují tipy na nejrůznější slevové akce a zajímavé služby, díky kterým můžete výrazně ušetřit. Nezbývá než doporučit a popřát hodně štěstí v další činnosti.

Publikováno: 26. 02. 2013

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam