Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Finance

Nové bydlení bez čekání

Připadáte si jako sardinky a potřebujete nový, větší byt? Máte děravou střechu a nemáte peníze na novou? Nechcete být do konce života podnájemníkem a chcete bydlet ve vlastním? Financovat své bydlení, případně náklady na rekonstrukci, je velmi náročné a ne každý dokáže ušetřit požadovanou částku v dohledném časovém horizontu. Nechcete-li čekat, nezbude vám, než si zažádat o hypotéku, která vám umožní bydlet či opravit rodinný dům ihned. Ideální jsou bankovní hypotéky, které nabízí mnohem výhodnější podmínky, než neúčelové nebankovní úvěry. O tom, jak vybrat vhodnou instituci jsme napsali dost. Nyní vám však ukážeme, jak získat výhodný hypotéční úvěr ještě výhodněji!

Zapomeňte na Slevomat, obraťte se na Hypotékomat

Hypotekomat.cz je zbrusu nový portál, který nám, obyčejným smrtelníkům, nabízí zcela nové možnosti ohledně realizace hypotéčního úvěru. Společnost nabízí standardní hypotéky, ale i refinancování a úvěry pro Společenství vlastníků jednotek. Důvod, proč se obrátit na hypotekomat.cz je prostý, nikdo jiný vám nepomůže sjednat hypotéku tak výhodně, jako právě zdejší profesionální makléři. Pokud jste si doposud mysleli, že banky nabízí každému žadateli o hypotéku stejné podmínky, spletli jste se. Hypotekomat.cz sjednává značné množství žádostí a díky tomu je schopen vyjednat mnohem výhodnější podmínky. Nižší úroková sazba vám ušetří velmi slušnou částku.

Končí vám období fixace?

Pokud již hypotéku využíváte, ale blížíte se ke konci období fixace, začněte uvažovat o refinancování. Hypotekomat.cz vám nabídne nejvhodnější alternativu, která vám zaručí stejné či dokonce ještě lepší podmínky. Zájemcům o hypotéku či refinancování vypracují makléři nabídku, případně protinabídku ke konkurenci a spočítají kompletní nákladovost. Bydlení ve svém je z dlouhodobého hlediska mnohem výhodnější a hypotekomat.cz vám k němu vydláždí cestu. Hypotéka se přes hypotékomat opravdu vyplatí!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *