Nové vozy značky Volkswagen vás dovezou až na kraj světa

Nové vozy značky Volkswagen vás dovezou až na kraj světa

Volkswagen je německá automobilová společnost, která si zakládá na moderním designu, inovativních technologiích a perfekcionismu. V pestré nabídce z Wolfsbugu najdete různé modely, jako jsou Arteon, Tiguan a Polo. Právě na daná tři vozidla se v následujících řádcích zaměříme detailněji.

Volkswagen Arteon

Volkswagen Arteon kombinuje vytříbenou sportovní eleganci, vysokou míru funkčnosti a naprostý komfort. Pro pasažéry je v zadní části vyhrazené dostatečné místo pro nohy a rodiny s dětmi ocení zase poměrně velký zavazadlový prostor. Samozřejmostí jsou asistenční systémy, díky nimž má řidič naprostý přehled, co se děje v okolí vozidla. Volkswagen Arteon je k dostání ve dvou motorizacích, a to TSI a TDI.

Volkswagen Tiguan

Zástupcem malých SUV je Volkswagen Tiguan, jenž se vyrábí od roku 2007. V nabídce jsou opět dva druhy motorizace, a to TSI a TDI. Automobil disponuje panoramatickým střešním oknem s integrovaným LED osvětlením. Volkswagen Tiguan nabízí celou řadu asistenčních programů, které jízdu naprosto zpříjemňují a zjednodušují. Design je výrazný, originální a nevšední. V daném vozidle se stanete na silnicích středem pozornosti.

Volkswagen Polo

Dokonalou krásou se pyšní Volkswagen Polo s několika bezpečnostními asistenty. Automobil se chlubí dynamickými rysy a čistými liniemi. Volkswagen Polo je ztělesněním úžasné harmonie designu. Stačí usednout za volant a užívat si úžasnou jízdu. Jestliže hledáte prodejce, který má v nabídce vozidla značky Volkswagen, doporučujeme podívat se do nabídky společnosti Auto Podbabská. Zvolit můžete ještě například Golf, Sharan, Passant, T-roc či Touareg. Záleží na tom, zda prahnete po novém vozidle, nebo si vystačíte s předváděcím skladovým automobilem za přijatelnější cenu. Auto Podbabská nabízí mimo jiné ještě další služby od financování přes servis až po pojištění.

Publikováno: 29. 06. 2018

Kategorie: Auto-moto

Autor: Adam

Tagy: nové vozy volkswagen | volkswagen arteon