Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Auto-moto

Nové vozy značky Volkswagen vás dovezou až na kraj světa

Volkswagen je německá automobilová společnost, která si zakládá na moderním designu, inovativních technologiích a perfekcionismu. V pestré nabídce z Wolfsbugu najdete různé modely, jako jsou Arteon, Tiguan a Polo. Právě na daná tři vozidla se v následujících řádcích zaměříme detailněji.

Volkswagen Arteon

Volkswagen Arteon kombinuje vytříbenou sportovní eleganci, vysokou míru funkčnosti a naprostý komfort. Pro pasažéry je v zadní části vyhrazené dostatečné místo pro nohy a rodiny s dětmi ocení zase poměrně velký zavazadlový prostor. Samozřejmostí jsou asistenční systémy, díky nimž má řidič naprostý přehled, co se děje v okolí vozidla. Volkswagen Arteon je k dostání ve dvou motorizacích, a to TSI a TDI.

Volkswagen Tiguan

Zástupcem malých SUV je Volkswagen Tiguan, jenž se vyrábí od roku 2007. V nabídce jsou opět dva druhy motorizace, a to TSI a TDI. Automobil disponuje panoramatickým střešním oknem s integrovaným LED osvětlením. Volkswagen Tiguan nabízí celou řadu asistenčních programů, které jízdu naprosto zpříjemňují a zjednodušují. Design je výrazný, originální a nevšední. V daném vozidle se stanete na silnicích středem pozornosti.

Volkswagen Polo

Dokonalou krásou se pyšní Volkswagen Polo s několika bezpečnostními asistenty. Automobil se chlubí dynamickými rysy a čistými liniemi. Volkswagen Polo je ztělesněním úžasné harmonie designu. Stačí usednout za volant a užívat si úžasnou jízdu.

Jestliže hledáte prodejce, který má v nabídce vozidla značky Volkswagen, doporučujeme podívat se do nabídky společnosti Auto Podbabská. Zvolit můžete ještě například Golf, Sharan, Passant, T-roc či Touareg. Záleží na tom, zda prahnete po novém vozidle, nebo si vystačíte s předváděcím skladovým automobilem za přijatelnější cenu. Auto Podbabská nabízí mimo jiné ještě další služby od financování přes servis až po pojištění.

1 komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *