Nastartujte svou kariéru: Pomůže vám server VímVíc.cz

Nastartujte svou kariéru: Pomůže vám server VímVíc.cz

Na pracovním trhu se to atraktivními nabídkami práce jenom hemží, tak proč se vám nedaří získat dobře placenou pozici? Pokud narážíte na požadavky, které nemůžete splnit, měli byste na sobě zapracovat a získat nové dovednosti. Ideální výchozí pozici představuje známý portál VímVíc.cz. V čem vám bude užitečný a jak díky němu nastartujete kariéru?

O co jde?

Portál VímVíc.cz zprostředkovává skvělé online kurzy, v rámci kterých se můžete zlepšit v různých oblastech. Pro představu: v nabídce najdete videokurzy související s prací na PC, osobním rozvojem, kariérou, financemi, designem, fotografií, jazyky, ale také se zcela jinými odvětvími.

Co to znamená pro vás?

Na základě požadavků vašeho potenciálního zaměstnavatele můžete absolvovat kurz, díky kterému se v dané problematice zorientujete, naučíte se spoustu nových věcí a zvýšíte svou cenu na pracovním trhu. K nejoblíbenějším online kurzům patří ty, které se zabývají tabulkovým procesorem MS Excel, marketingem a managementem.

Pracovní nabídky a hodnocení zaměstnavatelů

Tím však rozsah portálu nekončí – v sekci nabídka práce na vás čekají zajímavé pracovní nabídky od prověřených firem. Důležité informace o potenciálním zaměstnavateli zase najdete v sekci profily firem. Samozřejmě nechybí ani hodnocení, které můžete přidat i vy (ovšem, že anonymně). Hodnocení zaměstnavatele je velmi užitečná sekce. Dozvíte se, jaký názor mají na zaměstnavatele stávající i bývalí zaměstnanci a budete se moct lépe rozhodnout.

Nevíte, kudy kam? Přečtěte si kariérní tipy!

Nedílnou součástí portálu VímVíc.cz je magazín s články. Najdete v nich spoustu praktických tipů a informací, které vám budou při kariérním rozvoji užitečné. Třeba to, jak napsat životopis v angličtině, jak si říct o vyšší mzdu nebo tipy na odbourání stresu v práci.

Publikováno: 27. 08. 2017

Kategorie: Práce

Autor: Adam

Tagy: hodnocení zaměstnavatelů | kariérní růst | vimvic.cz