Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Byznys

REISSWOLF nabízí služby skartace (nejen) pro město Olomouc

Firemní archiv není nafukovací a jednoho dojdete k závěru, že je vhodné vytřídit nepotřebné dokumenty. Ale kam s nimi? Jak naložit se smlouvami, databázemi klientů a dalšími lejstry, pro které již nemáte využití? Uplynula-li doba, která je nezbytná pro jejich archivaci (některé dokumenty se musí dle zákona po několik let archivovat), můžete se jich zbavit. Předtím, než je vyhodíte do kontejneru, ale promyslete reálné následky. Co když se k informacím dostane někdo, kdo je zneužije proti vám?

Jak bezpečně zlikvidovat větší množství dokumentů?

Dokumenty, byť je považujete za nepotřebné, je více než vhodné zlikvidovat tak, aby k nim nikdo další neměl přístup. Pro tyto účely slouží kancelářská skartovačka, která si s nimi hravě poradí. Teď však hovoříme o několika desítkách či stovkách dokumentů, ale co když je archiv mnohem větší? V takovém případě povolejte do zbraně někoho, kdo likvidaci provede za vás. Někoho, kdo vám garantuje naprostou profesionalitu a diskrétnost. Nikoho takového neznáte? Obraťte se na společnost REISSWOLF, která v oboru likvidace a dat patří mezi naprostou špičku.

Společnost REISSWOLF nabízí komplexní služby, které zahrnují:

  • skartaci dokumentů
  • likvidaci datových nosičů
  • archivaci
  • převod dokumentů do digitální podoby

REISSWOLF pro vás vypracuje individuální nabídku a navrhne optimální řešení skartace. Zajistí nakládku a poté, co provede odbornou likvidaci na velkokapacitním drtiči, obdržíte certifikát o provedení skartace a ekologickém nakládání s opady. Odborně vyškoleným zaměstnancům můžete naprosto důvěřovat – jsou prověření Národním bezpečnostním úřadem.

Firma REISSWOLF se postará také o vaše data v digitální podobě. I v případě hardisků, CD, DVD a ostatních nosičů je na místě notná dávka opatrnosti. Nestačí, když data smažete – do doby, než je nahradí jiná data, je bude možné pomocí speciálních programů obnovit (tento software je volně dostupný). Samozřejmostí je také likvidace videokazet, občanských průkazů či platebních karet.

REISSWOLF působí celorepublikově. Pokud vás zajímá skartace na Severní Moravě, pokračujte odkazem níže:

Ostrava – skartace