Oslovte nové potenciální zákazníky pomocí reklamních roušek

Oslovte nové potenciální zákazníky pomocí reklamních roušek

Současná krize dopadá na většinu podnikatelů. O to víc je nutné, udržet svou firmu v povědomí vašich potenciálních zákazníků. Přemýšlíte, co víc ještě pro to můžete udělat? S jednoduchým, levným, ale přitom vysoce efektivním řešením nám může paradoxně pomoci opatření proti šíření korona viru, který má tuto krizi na svědomí. Jedná se o propagační roušky s potiskem, opatřené logem vaší firmy, sloganem či celou firemní grafikou. Roušky můžete například dávat zákazníkům zdarma k nákupu, nebo jimi vyzbrojit váš personál. Propagace pomocí reklamního textilu samozřejmě není nic nového a každý obchodník to jistě velmi dobře zná. Co však tvoří rozdíl mezi běžným reklamním předmětem, například tričkem, a reklamní rouškou, je způsob, jakým se rouška nosí. Zatímco tričko může být nyní v zimě schováno pod dalším oblečením, roušku nosíme na obličeji, kde je neustále vidět. Lidé mají navíc tendenci dívat se ostatním lidem při setkání do obličeje. Propagační rouška, která jej z většiny zakrývá, má tak potenciál přitáhnout pozornost, jako žádný jiný typ propagačního předmětu.

Propagační rouška je jako malý billboard

Na rozdíl od propagačních předmětů, jako jsou propisky, hrníčky a podobně, má reklamní rouška ještě jednu velice podstatnou výhodu. Lidé s nimi chodí po ulici, do obchodních center a na další místa, kde je velká koncentrace lidí. Vaše logo tak uvidí tisíce vašich budoucích zákazníků. Je to jako by lidé na obličeji nosili malé billboardy, propagující vaši firmu.

Nechte si vyrobit propagační roušky

Jednou z nejlepších firem, která se v ČR zabývá výrobou propagačních roušek, je reklamní agentura Bluearrow.cz. Na jejich stránkách najdete široký sortiment reklamních roušek mnoha barev a materiálů, které vám potisknou motivem dle vašeho výběru.

Publikováno: 07. 12. 2020

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam