Jak na přepravu zboží v EU? Obraťte se na renomovanou spediční firmu

Jak na přepravu zboží v EU? Obraťte se na renomovanou spediční firmu

Ať už jde o import nebo export, úspěšné obchodování je podmíněno především bezproblémovou přepravou. A protože většina podnikatelů nedisponuje vlastním vozovým parkem, přichází do hry soukromé dopravní a spediční společnosti. Pokud se v současné době poohlížíte po někom, kdo bez problémů přepraví takřka libovolné zboží, máme pro vás tip. Společnost Šindelář spedition s.r.o. se na trhu pohybuje od roku 1996 a zajišťuje mezinárodní kamionovou dopravu v rámci všech členských států EU.

V čem mezinárodní kamionová přeprava Šindelář spedition vyniká?

Společnost Šindelář spedition poskytuje komplexní služby v oboru tuzemské a mezinárodní dopravy a spedice. Nabízí profesionalitu, zkušenosti, individuální přístup k menším i větším klientům a moderní zázemí – disponuje vlastním areálem o rozloze 4ha s vlastní administrativní budovou,skladovacími halami, servisem, čerpací stanicí a parkovištěm.

Jak vypadá vozový park a jaké zboží lze přepravit?

Samotná spedice je zajišťována moderními vozovými soupravami, které splňují normy EURO5 a EURO EEC. Vozový park čítá 160 vozidel s chladírenskými a plachtovými návěsy. Díky tomu je firma schopna bez problémů přepravit jakékoliv zboží všech teplotních stupňů. Samozřejmostí je pravidelný důkladný servis všech vozových souprav – riziko poruchy je do značné míry eliminováno a vaše zásilka se na místo dostane včas. Řidiči se pravidelně účastní odborných školení a jsou připraveni řešit mimořádné situace.

Zásilku budete mít pod kontrolou

Pohyb všech vozidel sledují zkušení dispečeři, a to v reálném čase (trackingový systém). V případě jakýchkoliv problémů vás neprodleně informují a vy budete moct uvědomit svého dodavatele/odběratele o zdržení. K těmto situacím však dochází jen zřídkakdy a většinou jsou způsobeny nepředvídatelnou dopravní situací. O bezpečí vašeho zboží se zároveň stará alarmový systém. Společnost Šindelář spedition je pojištěna pro případ odcizení zásilky do výše 10 milionů korun. Co dodat závěrem? Kamionová doprava pod taktovkou tuzemského dopravce může „nakopnout“ vaše podnikání. Ať už jedete one man show, nebo řídíte firmu o několika stech zaměstnancích, dostane se vám služeb na nejvyšší úrovni. Další informace najdete na www.sindelar-spedition.cz.

Publikováno: 10. 03. 2015

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam

Tagy: mezinárodní kamionová přeprava | přeprava zboží v eu