Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Finance

Neschovávejte před exekucí hlavu do písku a vyhledejte odbornou pomoc

Do situace, ve které nejsme schopni dostát svých závazků, se můžeme dostat relativně do snadno. Osobní problémy nebo vyhazov ze zaměstnání jsou často jedním z důvodů, které vedou k hrozící exekuci, ale schovávat hlavu do písku a tvářit se, že se nic neděje, skutečně není řešení. Ať už jste do svých finančních problémů spadli jakkoliv, vždy existuje způsob, jak se dostat zpátky do hry a jedním z nich je i insolvence nebo osobní bankrot – ne vždy to však dokážeme svépomocí a právě proto se vyplatí využít služeb specialistů, kteří mají s těmito záležitostmi bohaté zkušenosti.

Vyhlásit osobní bankrot není zdaleka tak jednoduché a většina dlužníků, kteří se o něj pokouší, zůstane nevyslyšena. Přitom stačí tak málo – svěřit své problémy odborníkům, kteří šanci na úspěch několikanásobně zvýší. Patří mezi ně i společnost Easyfin s.r.o., která patří k nejúspěšnějším poradenským firmám vůbec. 99,7 % úspěšnost s podáváním návrhů hovoří za vše.

Specialisté na oddlužení pomohli stovkám osob a rodin a snížili jejich dluhy na 30 % a dost možná pomohou i vám. Úvodní konzultace je zcela zdarma a právě na nic se dozvíte, jaké jsou vaše šance. Nikdo vám nebude slibovat med kolem pusy – v případě, že budete bude váš případ vyhodnocen jako beznadějný, nebudou vám služby poskytnuty. V opačné případě bude váš návrh na povolení oddlužení zpracován do pěti dnů a to v souladu s nejnovější jurisdikcí.

Easyfin. s.r.o. nenabízí jen osobní bankrot Brno, ale v rámci celé republiky a to i zahraničním občanům, kteří mají v ČR dluhy. Na prvním místě je spokojený zákazník, který bude vždy informován o všech výhodách i nevýhodách osobního bankrotu. Kontaktní údaje najdete přímo na webových stránkách stopdluhum.cz, kde si můžete přečíst i důležité informace ohledně osobního bankrotu a insolvence.