Jak na krásné nehty? Pořiďte si gelové!

Jak na krásné nehty? Pořiďte si gelové!

Toužíte po krásných nehtech, ale příroda vám v tomto ohledu mnoho nenadělila? Nebuďte z toho smutná, díky speciálním gelovým lakům budou vaše nehty vypadat zdravě a pevně – navíc jim dopřejete stylový design, který umocní váš celkový look. Proč jsou gelové nehty tak oblíbené a kde seženete kvalitní laky za velmi výhodné ceny, se dozvíte v následujících řádcích.

Proč sáhnout po „gelovkách“?

Gelové laky představují malý zázrak, na který nedají dopustit miliony žen na celém světě. Oproti běžným lakům se liší složením – díky odlišné konzistenci se perfektně přizpůsobí tvaru nehtu. Aplikace je snadná a s trochou cviku si nehty zanedlouho upravíte svépomocí, aniž byste musela docházet do nehtového studia. Další výhoda kvalitních gelových laků spočívá v šetrnosti vůči nehtům – ty mohou dýchat, jsou pevné a ohebné. Tyto vlastnosti snižují pravděpodobnost poničení během běžných manuálních prací. Tip: Hitem letošního roku jsou pastelové UV gely. Chybu však neuděláte ani v případě nových NEON UV gelů, které jsou jako stvořené na léto. Seženete je od 79 Kč. 14291-neonove

Gelové nehty snadno a rychle

Postup aplikace gelového laku je následující – poté, co vytvarujete nehet do požadované délky (použijte pilníček a nůžky), naneste podkladový průhledný lák. V další fázi následuje nanesení gel laku a poté vytvrzení v UV lampě po dobu cca 3 minut. Následně opět nanesete svrchní průhledný gel lak a necháte po dobu 3 minut zatvrdit v UV lampě. Skutečně stačí trocha cviku a budete mít nehty, které vám budou všechny kamarádky závidět.

Kde nakupovat?

Chcete-li, aby vám nehty po aplikaci vydržely jako nové co možná nejdéle, nebojte se investovat do kvalitních laků. Na www.nehtyprofi.cz je seženete levněji než kdekoliv jinde. Zavedený prodejce nabízí široké spektrum výrobků a je na něj spolehnutí (množství kladných hodnocení na serveru Heuréka). V e-shopu seženete také výše zmíněné patelové a neonové gely, UV lampy a vůbec veškeré potřeby, které by se vám mohly při domácí modeláži hodit.

Publikováno: 15. 06. 2015

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: neonové uv gely | pastelové uv gely