Reklama

Stříbrné mince

Uložte své peníze někam, kde to má smysl. Investujte do stříbra.

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Práce

Neberte výběr pracovního oblečení na lehkou váhu

Některá zaměstnání vyžadují speciální oděvy kvůli bezpečnosti práce, jinde se zaměstnanci převlékají spíše proto, aby působili jednotně a ladili s vizuálem firmy. Některá místa také lidem umožňují pracovat v tom, v čem přišli z domova. Požadavky jsou zkrátka různé a vždy záleží na konkrétním povolání a také na tom, jak se vedení staví k dress code. Jaký má pracovní oblečení význam a kdo takové oděvy prodává? Pokračujte ve čtení článku a dozvíte se více.

Význam pracovního oblečení

Dělníci, zedníci a další zaměstnanci, jejichž práce znamená vyšší riziko pracovního úrazu, potřebují oblečení, které zlepší bezpečnost práce. O dost se postará bezpečnostní vesta, její nositelé jsou mnohem lépe vidět. Do nepříznivých klimatických podmínek se hodí také reflexní bunda a pohodlné kalhoty. První dva přínosy jsou tedy jasné: Pracovní oblečení zvyšuje bezpečnost a komfort během výkonu práce.

Zaměstnanci kaváren a restaurací nosí zástěry, které chrání oblečení před zašpiněním. Také v jiných profesích je běžné se převlékat. Pracovní oděv využívají učitelky v mateřských školách, uklízečky či prodavači v obchodě s potravinami. Účel pracovního oblečení je v tomto případě především dodržení hygienických zásad.

Dalším významem je reklama. Zaměstnanci, kteří přicházejí do styku s klienty, by měli mít tričko či košili s logem firmy, aby šířili její jméno.

Tip: Objednejte pracovní oblečení u XFER

Máme pro vás tip na pracovní oblečení velkoobchod Brno. Je jim firma XFER. Už dvacet let se zabývá výrobou a prodejem pracovního i firemního oblečení. Podle vašeho přání zhotoví oděvy s nášivkou či potiskem. Vybrat si můžete ze široké nabídky. Pracovní oblečení velkoobchod XFER prodává reflexní bundy a vesty, pracovní kalhoty, zástěry, trička, polokošile, košile i mikiny nebo čepice.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *