Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Finance

Recenze finpůjčka24: Rychlá půjčka před výplatou může pomoct i vám

Dostat se do špatné finanční situace je snadné, ale mnohem složitější je z ní elegantně vybruslit. Pokud čekáte, než vám na účet dorazí výplata nebo peníze z jiného zdroje a musíte urgentně uhradit složenku či jiné výdaje, mohla by vám pomoct rychlá SMS půjčka online. Můžete o ni zažádat ve třech jednoduchých krocích a to z pohodlí domova. Představíme vám řešení, které patří mezi nejvýhodnější nabídky v segmentu rychlých nebankovních půjček.

Bez příjmu a registru

Rychlá půjčka nese název finpůjčka24 a funguje na principu populárních SMS půjček. Mezi největší výhody patří možnost vyřízení bez osobní schůzky, velmi rychlý proces schválení, ale také skutečnost, že nebudete muset doložit potvrzení o příjmu či shánět ručitele. Šanci mají i žadatelé se škraloupem v registru dlužníků. Půjčky je velmi dostupná, ale v žádném případě o ni nežádejte, pokud ji nebudete schopni včas splatit.

Kolik si můžete půjčit a na jak dlouho?

Finpůjčka24 je nastavena tak, aby lidem pomohla překlenout kratší časové období. Tomu odpovídá i výše půjčky od 1 000 Kč do 8 000 Kč. Oproti většině konkurenčních půjček před výplatou tak můžete získat i na poprvé poměrně vysokou částku. Doba splatnosti je volitelná a může trvat od 7 do 35 dní. Dlužnou částku poté uhradíte jednorázově ve prospěch účtu JK Financial s.r.o. (poskytovatel půjčky).

A teď to hlavní. Jak o finpůjčku24 zažádat? Zmínili jsme, že vše zvládnete ve třech jednoduchých krocích:

1. Nastavíte požadovanou výši půjčky na kalkulátoru

2. Vyplníte registrační údaje a odešlete žádost

3. Vyčkáte na posouzení a v případě kladného vyřízení obdržíte peníze na účet

O finpůjčku24 lze zažádat také prostřednictvím SMS zprávy. Stačí, když zašlete zprávu v požadovaném tvaru, poté obdržíte unikátní kód a do hodiny potvrdíte žádost další SMS zprávou s daným kódem.

Rychlá půjčka před výplatou finpůjčka24 je naprosto transparentní a veškeré smluvní podmínky najdete na webových stránkách www.finpujcka24.cz. Jedinou nevýhodou je vyšší RPSN, které je ovšem pro segment krátkodobých nebankovních úvěrů naprosto běžný.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *