Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Móda

Pánové, nebuďte jako Britové. Měňte spodní prádlo častěji než jednou za…

Studií na téma spodního prádla již proběhlo nespočet. Odborníci průběžně zjišťují, jak si stojí nové trendy, jaké prádlo lidé nejraději nosí, co se líbí ženám, a co naopak mužům. Některé průzkumy jsou ale ještě o něco zajímavější a závěry šokující. Například ten, který se zabýval průměrnou životností spodního prádla a frekvencí výměny špinavých spodků za čisté. Zkoumanými subjekty byly samozřejmě muži, protože u žen se s častou obměnou prádýlka tak nějak počítá.

Rovnou k věci: podle britských vědců nosí průměrný Brit jedny spodky až sedm let. Pokud by účastníci průzkumu nosili kvalitní pánské spodní prádlo Tommy Hilfiger, dalo by se to pochopit, ale u většiny z nich šlo spíše o obyčejné trenýrky a spodky s nevalnou životností. Takže si zřejmě si dokážete dost dobře představit, jak prádlo po tak dlouhé době vypadá.

Pokud jste si doposud v souvislosti s Brity a spodním prádlem představovali vkus, ležérnost eleganci, jistě vás překvapí i další verdikt expertů – spousta třicátníků se v moderních trendech tohoto sortimentu absolutně nevyzná a spíše než stylové pánské spodní prádlo 69 slam nosí to, co jim svého času nakoupily maminky.

A to ještě není všechno. Průměrný Brit nejenže příliš neutrácí za kvalitní spodní prádlo, navíc ho ani příliš často nestřídá. Někdy i několik dní za sebou, což je z hlediska hygieny… mírně řečeno nic moc. Kolem 20 % dotázaných přiznalo, že nosí jedny slipy či trenky i dva dny po sobě. Zhruba 7 % pak nosí jedny spoďáry tři dny.

Smutné na tom je, že se katastrofální situace kolem spodního prádla netýká jen Britů. Průměrný Čech na tom není o moc lépe. Někteří odborníci mají za to, že negativní vztah k obměně prádla úzce souvisí s celkovým postojem k nakupování. Muži zkrátka neradi tráví čas v obchodních centrech a raději nosí obnošené spodky, než aby si dopřáli komfort se vším všudy.

Přitom stačí navštívit Trenýrkárnu (www.trenyrkarna.cz) a objednat si senzační značkové spodky či pánské ponožky z pohodlí domova.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *