Pánská taška: Věrný společník moderního muže

Pánská taška: Věrný společník moderního muže

Proč hledat věci po kapsách, když je můžete přenášet v aktovce nebo tašce přes rameno? Pokud vám na tašce nezáleží a spokojíte se třeba s igelitkou, možná byste měli svůj názor hodnotit. Navíc byste měli vědět, že taška nemusí být jen funkční (tzn., že vám umožní přenášet věci z bodu A do bodu B) – může posloužit i jako stylový doplněk. Prozradíme vám, podle čeho vybírat a kde najdete povedené kousky za skvělé ceny.

Tvar by měl odpovídat účelu

Rozhodující jsou vaše požadavky. Sami nejlépe víte, proč tašku potřebujete, respektive co v ní budete každodenně nosit. Pokud váš inventář čítá notebook nebo tablet, telefon, peněženku, skládací deštník a navrch svačinku, určitě si nevystačíte s úzkou aktovkou. Další otázka souvisí se způsobem cestování. Budete-li s taškou cestovat MHD, oceníte popruh. V opačném případě vám dobře poslouží i klasická pánská taška bez popruhu.

Design musí lahodit vašim očím

Vaše nová pánská taška by měla být „eye candy“. Máte-li ji rádi nosit, musíte si vybrat model, který doplní váš outfit. Připlaťte si pár korun navíc a dopřejte si stylovku, do které se zamilujete na první pohled. Taška by s vámi měla růst a jen tak vás neomrzet. Vhodně zvolená taška vám vydrží i několik let, a to bez ohledu na tom že vás povýšili na manažerskou pozici.

Na materiálu a kvalitě zpracování záleží

Volba materiálu je otázkou osobního vkusu. Někdo preferuje kůži, jiný nedá dopustit na pevné plátno. Krok vedle neuděláte ani v případě koženky, rozhodující je totiž celková kvalita zpracování. Od podezřele levného zboží logicky nemůžete čekat zázraky.

Zlatá střední cesta

Krásná pánská aktovka či taška nemusí stát tisíce - i s omezeným rozpočtem najdete model, který vám bude stoprocentně vyhovovat. Poohlédněte se po něm v nabídce online butiku TAXIDO, kde najdete kvalitní zboží za bezkonkurenční ceny. Sortiment podléhá nejnovějším trendům a hodí se pro studenty i manažery. Ostatně posuďte sami...

Publikováno: 05. 09. 2016

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: jak vybrat pánskou tašku | moderní pánská taška