Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

Plavete v jazycích? Nechte si texty přeložit odborníky!

Dostali jste za úkol odborný překlad v cizím jazyce a nevíte si s ním rady? Udělejte na nadřízené dojem a odevzdejte jim perfektně zpracovaný text, za který by se nemusel stydět ani rodilý mluvčí. Patříte-li k lidem, kteří nejsou jazykově nadaní, spojte se s profesionály, kteří se úkolu zhostí za vás. Vyhnete se tak trapné situaci a sklidíte pochvalu. Obraťte se na překladatelskou agenturu Chicory, která se překlady, tlumočením a výukou cizích jazyků zabývá již od roku 1990. Rozhodně nešlápnete vedle!

Profesionální překlady se vším všudy

Vždy máte na výběr a můžete svěřit překlad někomu, kdo vám text přeloží strojově a bez náznaku jazykového cítění. Ušetříte pár set korun a výsledkem bude mišmaš, který by zvládl i Google Translator. Svěříte-li úkol agentuře Chicory, dostanete precizně přeložený text, ve kterém bude zachován nejen obsah, ale především i smysl. Samozřejmostí je dochvilnost a odevzdání práce v dohodnutém termínu. Agentura se specializuje na soudní, právní, technické a a další odborné překlady a to nejen v angličtině, ale také v dalších světových jazycích.

Překladatelský tým v akci

Přeložit odborné texty není jako přeložit text text oblíbené písně. Aby byl zachován smysl, musí ho překládat člověk, který se v dané problematice vyzná. Svěříte-li úkol agentuře Chicory, můžete se spolehnout na sehranou práci celého týmu odborníků, tedy špičkového překladatele (oborově specializovaného), počítačového specialisty, jazykového korektora a odborného poradce pro překlady do angličtiny. Kompletní nabídku služeb a další zajímavé informace najdete na chicory.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *