Plavete v jazycích? Nechte si texty přeložit odborníky!

Plavete v jazycích? Nechte si texty přeložit odborníky!

Dostali jste za úkol odborný překlad v cizím jazyce a nevíte si s ním rady? Udělejte na nadřízené dojem a odevzdejte jim perfektně zpracovaný text, za který by se nemusel stydět ani rodilý mluvčí. Patříte-li k lidem, kteří nejsou jazykově nadaní, spojte se s profesionály, kteří se úkolu zhostí za vás. Vyhnete se tak trapné situaci a sklidíte pochvalu. Obraťte se na překladatelskou agenturu Chicory, která se překlady, tlumočením a výukou cizích jazyků zabývá již od roku 1990. Rozhodně nešlápnete vedle!

Profesionální překlady se vším všudy

Vždy máte na výběr a můžete svěřit překlad někomu, kdo vám text přeloží strojově a bez náznaku jazykového cítění. Ušetříte pár set korun a výsledkem bude mišmaš, který by zvládl i Google Translator. Svěříte-li úkol agentuře Chicory, dostanete precizně přeložený text, ve kterém bude zachován nejen obsah, ale především i smysl. Samozřejmostí je dochvilnost a odevzdání práce v dohodnutém termínu. Agentura se specializuje na soudní, právní, technické a a další odborné překlady a to nejen v angličtině, ale také v dalších světových jazycích.

Překladatelský tým v akci

Přeložit odborné texty není jako přeložit text text oblíbené písně. Aby byl zachován smysl, musí ho překládat člověk, který se v dané problematice vyzná. Svěříte-li úkol agentuře Chicory, můžete se spolehnout na sehranou práci celého týmu odborníků, tedy špičkového překladatele (oborově specializovaného), počítačového specialisty, jazykového korektora a odborného poradce pro překlady do angličtiny. Kompletní nabídku služeb a další zajímavé informace najdete na chicory.cz.