Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Elektronika

Pořiďte své rodině pod stromeček praktického pomocníka do kuchyně, který se o vše postará (skoro) sám!

Rádi překvapujete své blízké chutnými teplými svačinkami, a přitom nechcete trávit v kuchyni víc času, než je nezbytně potřeba? Pak vsaďte na praktické multifunkční služebníky, se kterými zvládnete snídani, svačinu i večeři doslova za pár minut!

K nové generaci těchto nezbytných pomocníků patří rozhodně i multifunkční sendvičovač 3v1 ST-300A Orava. Poradí si s dietní přípravou téměř bez tuku, šetří váš čas a poradí si se slanými i sladkými dobrotami.

Od snídaně až po večeři

Začněte ráno pěkně zlehka s nadýchanou porcí sladkých vaflí, politých medem nebo rozehřátou čokoládou! Těsto je hotové raz dva a stejně rychle začnou na talířích natěšených strávníků přibývat i hotové kousky – příkon 750 W se o to s radostí postará.

Hledáte rychlý a levný oběd? Pak ani tehdy nemusíte svůj nový multifunkční sendvičovač uklízet. Na velkých celistvých plochách dalšího funkčního nástavce připravíte zapečené panini nebo rovnou celé steaky, z jejichž dozlatova ugrilované kůrčičky se budou ostatní strávníci olizovat až za ušima. Nepřilnavý povrch se postará o to, aby se nikdy nic nepřichytilo ani nepřipeklo.

A co si počít s večeří? Použijte vyměnitelné plotny pro přípravu toustů nebo sendvičů a překvapte svou rodinu pestrou paletou chutí. A když si dáte tu práci a přihodíte na rozžhavený teflon pár kousků navíc, získáte rázem lákavou svačinu do školy i do práce.

Úklid je stejně rychlý jako používání

A když přijde večer, nebude vás čekat kuchyň plná nepořádku ani nádobí. Plotny s nepřilnavým povrchem jsou vstřícné k čištění obyčejným papírovým ubrouskem, a pokud se přece jen na jejich povrch připeče sýr nebo cukr z vaflí, můžete je bez obav svěřit i myčce na nádobí! Nový multifunkční sendvičovač 3v1 ST-300A od značky Orava je zkrátka užitečným pomocníkem pro každou dobrou hospodyňku, uvidíte!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *