Pořiďte své rodině pod stromeček praktického pomocníka do kuchyně, který se o vše postará (skoro) sám!

Pořiďte své rodině pod stromeček praktického pomocníka do kuchyně, který se o vše postará (skoro) sám!

Rádi překvapujete své blízké chutnými teplými svačinkami, a přitom nechcete trávit v kuchyni víc času, než je nezbytně potřeba? Pak vsaďte na praktické multifunkční služebníky, se kterými zvládnete snídani, svačinu i večeři doslova za pár minut! K nové generaci těchto nezbytných pomocníků patří rozhodně i multifunkční sendvičovač 3v1 ST-300A Orava. Poradí si s dietní přípravou téměř bez tuku, šetří váš čas a poradí si se slanými i sladkými dobrotami.

Od snídaně až po večeři

Začněte ráno pěkně zlehka s nadýchanou porcí sladkých vaflí, politých medem nebo rozehřátou čokoládou! Těsto je hotové raz dva a stejně rychle začnou na talířích natěšených strávníků přibývat i hotové kousky – příkon 750 W se o to s radostí postará. Hledáte rychlý a levný oběd? Pak ani tehdy nemusíte svůj nový multifunkční sendvičovač uklízet. Na velkých celistvých plochách dalšího funkčního nástavce připravíte zapečené panini nebo rovnou celé steaky, z jejichž dozlatova ugrilované kůrčičky se budou ostatní strávníci olizovat až za ušima. Nepřilnavý povrch se postará o to, aby se nikdy nic nepřichytilo ani nepřipeklo. A co si počít s večeří? Použijte vyměnitelné plotny pro přípravu toustů nebo sendvičů a překvapte svou rodinu pestrou paletou chutí. A když si dáte tu práci a přihodíte na rozžhavený teflon pár kousků navíc, získáte rázem lákavou svačinu do školy i do práce.

Úklid je stejně rychlý jako používání

A když přijde večer, nebude vás čekat kuchyň plná nepořádku ani nádobí. Plotny s nepřilnavým povrchem jsou vstřícné k čištění obyčejným papírovým ubrouskem, a pokud se přece jen na jejich povrch připeče sýr nebo cukr z vaflí, můžete je bez obav svěřit i myčce na nádobí! Nový multifunkční sendvičovač 3v1 ST-300A od značky Orava je zkrátka užitečným pomocníkem pro každou dobrou hospodyňku, uvidíte!

Publikováno: 21. 12. 2018

Kategorie: Elektronika

Autor: Adam