Webdispečink – unikátní zařízení pro úsporu v provozu autoparku

Webdispečink – unikátní zařízení pro úsporu v provozu autoparku

Také stále častěji přemýšlíte nad tím, jak optimalizovat náklady za provoz autoparku vaší firmy? Jednou z možností je speciální mobilní jednotka, kterou umístíte přímo do automobilu. Zařízení je schopno na základě dat z GPS určit pozici automobilu a odeslat informace na centrální server. To však není zdaleka vše, WEBDISPEČINK je schopný odečítat celou řadu dalších parameterů, jako je stav paliva v nádrži, zatížení náprav či teplotu v přepravním prostoru. To vše bez jakýchkoliv dodatečných periferií, které jsou pro podobné zařízení typické.

Už žádné soukromé ježdění

Drtivá většina zaměstnanců využívá služební vozy i k soukromým jízdám. Sledování vozidel WEBDISPEČINK vám poskytne dokonalou kontrolu nad tím, kde se vozidlo právě nachází. Stejně tak budete moct kontrolovat stav paliva v reálném čase. Bude-li některý se zaměstnanců s palivem neoprávněně manipulovat, ihned to zjistíte.

Řidiči, kteří mají ve voze nainstalovaný sledovací systém, se k vozu chovají mnohem lépe a změní od základu styl jízdy. Ušetříte i na nákladech za pojištění – pojišťovny poskytují na vozy s tímto systémem výrazné slevy.

Pryč se zbytečnou administrativou

Sledování vozidel WEBDISPEČINK zvládá automatické generování knihy jízd a to včetně všech ze zákona daných náležitostí. Těšit se můžete na automatické výpočty diet, náhrad, soukromých jízd jako součástí příjmu zaměstnance a mnoho dalších funkcí.

Jak probíhá komunikace mezi vozem a WEBDISPEČINKEM?

 Informace o pohybu vozidla jsou přenášeny přes centrální server WEBDISPEČINKu a jsou, společně s dalšími informacemi, odesílány do sítě vašeho mobilního operátora. Ve voze se nachází mobilní jednotka, která přijímá data o aktuální poloze z GP satelitů. Vy můžete s vozem komunikovat na základě získaných informací, které můžete sledovat na svém počítači či mobilním telefonu.

Publikováno: 27. 07. 2012

Kategorie: Auto-moto

Autor: Adam

Tagy: kniha jízd | optimalizace nákladů | sledování vozidel | webdispečink