Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Auto-moto

Webdispečink – unikátní zařízení pro úsporu v provozu autoparku

Také stále častěji přemýšlíte nad tím, jak optimalizovat náklady za provoz autoparku vaší firmy? Jednou z možností je speciální mobilní jednotka, kterou umístíte přímo do automobilu. Zařízení je schopno na základě dat z GPS určit pozici automobilu a odeslat informace na centrální server. To však není zdaleka vše, WEBDISPEČINK je schopný odečítat celou řadu dalších parameterů, jako je stav paliva v nádrži, zatížení náprav či teplotu v přepravním prostoru. To vše bez jakýchkoliv dodatečných periferií, které jsou pro podobné zařízení typické.

Už žádné soukromé ježdění

Drtivá většina zaměstnanců využívá služební vozy i k soukromým jízdám. Sledování vozidel WEBDISPEČINK vám poskytne dokonalou kontrolu nad tím, kde se vozidlo právě nachází. Stejně tak budete moct kontrolovat stav paliva v reálném čase. Bude-li některý se zaměstnanců s palivem neoprávněně manipulovat, ihned to zjistíte.

Řidiči, kteří mají ve voze nainstalovaný sledovací systém, se k vozu chovají mnohem lépe a změní od základu styl jízdy. Ušetříte i na nákladech za pojištění – pojišťovny poskytují na vozy s tímto systémem výrazné slevy.

Pryč se zbytečnou administrativou

Sledování vozidel WEBDISPEČINK zvládá automatické generování knihy jízd a to včetně všech ze zákona daných náležitostí. Těšit se můžete na automatické výpočty diet, náhrad, soukromých jízd jako součástí příjmu zaměstnance a mnoho dalších funkcí.

Jak probíhá komunikace mezi vozem a WEBDISPEČINKEM?

 Informace o pohybu vozidla jsou přenášeny přes centrální server WEBDISPEČINKu a jsou, společně s dalšími informacemi, odesílány do sítě vašeho mobilního operátora. Ve voze se nachází mobilní jednotka, která přijímá data o aktuální poloze z GP satelitů. Vy můžete s vozem komunikovat na základě získaných informací, které můžete sledovat na svém počítači či mobilním telefonu.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *