Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Finance

Potřebujete peníze? Půjčte si je od toho, kdo hraje fér!

Rozhodli jste se, že se vrhnete do menší rekonstrukce bydlení, obměníte vozový park nebo si jen chcete dopřát exotickou dovolenou? Každá z těchto položek něco stojí a ne každý chce čekat, než se mu na ni podaří našetřit. Chcete-li si své sny splnit okamžitě, nezbude vám, než se poohlédnout po vhodném financování. Dobře si to rozmyslete a spočítejte si, zda vám pravidelné splátky výrazně nenaruší rozpočet. A aby vám skutečně pomohl a naopak nedostal do úzkých, zažádejte o něj o některé z prověřených finančních institucí.

Získejte až 600 000 bez ručitele!

Rozhodli jsem se vám výběr usnadnit a zaměřili jsme na jeden z nejoblíbenějších neúčelových úvěrů vůbec. Nese název půjčka od České spořitelny a a chlubí se úvěrovým rámcem od 20 000 do 600 000 Kč a to bez ručitele či zástavy – na bankovní půjčku skutečně nevídané parametry. Samozřejmostí je možnost pojistit se proti případné platební neschopnosti. Individuální splátkový kalendář je možno rozložit až na 7 let a dosáhnout tak velmi nízkých splátek.

Vyřízení je rychlé a bez komplikované administrativy

Skutečně, Česká spořitelna půjčky nastavila s ohledem na dostupnost co nejširšímu spektru zákazníků a snaží se proces příliš nekomplikovat. Klienti, kteří mají u České spořitelny běžný účet, budou potřebovat jediný doklad – občanský průkaz. Ostatní zájemci pak potvrzení o výši příjmu, případně daňové přiznání. O půjčku lze zažádat nejen na pobočce, ale také prostřednictvím poptávkového formuláře na webu (najdete ho také na srovnávacím serveru http://www.usetreno.cz/pujcky/ceska-sporitelna-pujcky). Poté, co vyplníte několik nezbytných údajů, vás kontaktuje operátor a domluví se s vámi na dalším postupu.

Dalším krokem je krátká schůzka na nejbližší pobočce, kde na vás bude čekat připravená smlouva. Nemusíte mít strach, Česká spořitelna patří mezi nejférovější bankovní instituce a můžete proto počítat s transparentními a jasnými podmínkami. Po podpisu smlouvy vám banka převede požadovaný obnos na účet, případně si ho vyzvednete v hotovosti na přepážce.

Nezapomeňte, že…

  • si můžete půjčit až 600 tisíc bez ručitele
  • splátky je možno rozložit až na 7 let
  • nebudete potřebovat ručitele
  • můžete o půjčku požádat i přes internet