Poznejte výhody zábradlí z nerezu: Je praktické a prudce elegantní

Poznejte výhody zábradlí z nerezu: Je praktické a prudce elegantní

Pokud je schodiště dominantou interiéru, pak lze zábradlí považovat za jeho korunu. Jenomže po jaké variantě sáhnout? Možností je mnoho, ale jen málokteré provedení je tak efektní jako nerez. Chcete-li své bydlení náležitě oživit a zároveň mu dodat punc moderny, v případě zábradlí z nerezu nešlápnete vedle. Naopak si ho zamilujete nejen pro jedinečný vzhled – za pozornost stojí i jeho skvělé vlastnosti.

Krásné, odolné a pevné

Vybrat zábradlí není snadné. V prvé řadě musí vyhovovat normám (např. určitá minimální výška s ohledem na hloubku prostoru, rozestupy sloupků apod.) a v řadě druhé zapadnout do stávajícího interiéru. A možná proto si nerezové zábradlí získalo takovou popularitu: kromě toho, že se na něj můžete plně spolehnout z bezpečnostního hlediska, se vám navíc jen tak neokouká.

Nerezové zábradlí se hodí téměř všude

Obrovskou výhodou zábradlí z nerezu je jeho univerzální charakter. V podstatě neexistuje prostředí, ve kterém by se kovové zábradlí nevyjímalo – snad až na roubenku, ale to je poněkud extrémní příklad. Obecně se hodí do moderní domácnosti, kancelářského objektu i do komerčních prostor, a to jak ke schodišti, tak i na balkon či terasu. Nerez si dobře rozumí s jinými materiály a je bez obav ho můžete zkombinovat se sklem i dřevem. Design je čistě na vašem uvážení – zvolíte si tvar i typ povrchu (saténový, broušený či leštěný). Výsledná kompozice předčí vaše očekávání, a navíc vás nadchne snadnou údržbou.

Kdo vám ho vyrobí na míru?

O výjimečnosti nerezového zábradlí se můžete přesvědčit ve fotogalerii realizovaných prací českobudějovického zámečnictví, které provozuje Zdeněk Hajný. Firma se zabývá zakázkovou výrobou a na přání vám vyrobí zábradlí odpovídající vašemu vkusu a potřebám. V portfoliu najdete také dřevěné a kovové schodiště, interiérové doplňky a nábytek.

Publikováno: 12. 11. 2018

Kategorie: Auto-moto

Autor: Adam