Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Vzdělání

Přestaňte se bát cizích jazyků

Ne nadarmo se říká, že kolik známe jazyků, tolikrát jsme člověkem. V současnosti to s ohledem na požadavky většiny zaměstnavatelů platí dvojnásob. Znalost cizího jazyka už totiž dávno nepatří mezi výhody, díky kterým vás potenciální šéf upřednostní před zástupem dalších uchazečů. Ne, umění alespoň do jisté míry hovořit jedním cizím jazykem je bráno za jakýsi standard. A zatímco mladší generaci většinou nedělá konverzace v angličtině, němčině či francouzštině problémy, starší ročníky jsou na tom podstatně hůře. Není se čemu divit, vždyť před dvaceti, třiceti lety, byla úroveň školní výuky úplně jinde. Je to i váš případ? Nebojte, nic není ztraceno.

Vybíráme jazykové kurzy

Hledání lépe placeného zaměstnání bývá podmíněno nejen titulem a bohatou praxí, ale i znalostí jednoho či dvou cizích jazyků. Firmy expandují na zahraniční trhy a jazyková bariéra je proto nepřípustná. Situace se dá řešit poměrně snadno a to prostřednictvím některého z odborných kurzů. Vzhledem k rozsáhlé nabídce jazykových škol, ale i soukromých lektorů, je ovšem poměrně složité najít takové jazykové kurzy, které by přesně vyhovoval vašim specifickým požadavků. Navíc nikdy nevíte, zda jsou nabízené služby kvalitní a vy se díky nim skutečně zdokonalíte. Neplýtvejte proto svým drahocenným časem a vsaďte na prověřenou jazykovou školu Institut jazykového vzdělávání.

Udělejte si test a poté se rozhodněte

Předtím, než si vyberete vhodný kurz, nezapomeňte na sekci angličtina online, ve které najdete test. Poté, co vyplníte 25 základních otázek, systém vyhodnotí, který z nabízených kurzů je pro vás tím nejvhodnějším. Kromě kurzů obecné angličtiny (úroveň A1 pro úplné začátečníky až B2 pro pokročilejší angličtináře) si můžete vybrat i některý z odborných kurzů jako je angličtina pro právníky či lékaře apod. Samozřejmostí je i možnost přípravy na mezinárodní zkoušky a příprava na státní maturitu. Všechny nabízené kurzy mají jedno společné – individuální přístup vysoce kvalifikovaného lektora a rozvíjení všech důležitých jazykových dovedností. S IJV už pro vás konverzace v angličtině nebude noční můrou a naopak ji budete vyhledávat.