Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Auto-moto

Připravte svůj offroad na expedici

V garáží každého správného chlapa by mělo být pořádné vozítko. A tím rozhodně nemyslíme navoskovaný sporťáček, který evokuje představu řidiče – metrosexuála, ale spíše offroad nebo SUV s náhonem na všechny čtyři kola. Znáte snad něco lepšího, než sjet ze silnice a vydat se do mnohem náročnějšího terénu? Jistě, ne všechny vozy s pohonem čtyř kol jsou pro jízdu mimo zpevněnou silnici stavěné, ale moc dobře víte, kam tím míříme. Některá auta vás zkrátka ve štychu nenechají a můžete se na ně spolehnout, ať už se vydáte kamkoliv. Tím spíš, jestli svého mazlíka dovybavíte specifickými doplňky a příslušenstvím.

Pohon 4×4 samozřejmě není „neprůstřelný“ a v praxi mohou nastat situace, ze kterých se nevyhrabe (a to doslova) ani legendární offroad Land Rover Defender. Zkušenější řidič však moc dobře ví, co si může a naopak nemůže dovolit. Vraťme se však k výše zmíněné výbavě pro cestování. Pokud vám v garáží skutečně parkuje mastodont, kterého nemáte jen tak pro parádu, zamiřte do specializovaného e-shopu Hunter, který provozuje společnost Compact-Service s.r.o. Ta se od roku 2006 soustředí na import offroadových doplňků pro vozy s náhonem na všechny čtyři kola.

V případě společnosti Compact-Service ale nejde jen o samotný prodej širokého spektra doplňků a vybavení. Zkušený prodejce nabízí poradenský servis a kvalifikovaně vám doporučí optimální řešení. Mimo to zajišťuje odbornou montáž, kterou provádí smluvní partneři v rámci celé ČR. A ti nejnáročnější zákazníci jistě ocení možnost importu speciálních výrobků, které se standardně neprodávají.

Na aktuální nabídku se můžete podívat třeba hned. Na www.shop4x4.cz najdete navijáky, kompresory, světla, nádrže, disky, pneumatiky, sněhové řetězy, vyprošťovací pomůcky, campingovou a expediční výbavu, kryty podvozku, nezávislé topení a spoustu dalších věcí, kterými lez vozy 4×4 vyšperkovat. Něco nám říká, že vaše vaše příští jízda rozhodně nepovede po nově vyasfaltované silnici…

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *