Přišli jste o zub? Nevěste hlavu, nahradí vám jej implantát!

Přišli jste o zub? Nevěste hlavu, nahradí vám jej implantát!

Pojmem implantát rozumíme umělou náhražku zubu chirurgicky zavedenou do čelistní kosti v místě, na němž se nacházel zub původní. Kterou na pohled nerozeznáte od originálu, tedy zubu původního. Implantátem je možno nahradit jeden zub, ale i zubů několik. Zkušený implantolog vám několika implantáty nahradí i celý zubní oblouk. Bez bolesti, které se hodně lidí stále bojí. Tyto obavy přitom nejsou na místě. Svěříte-li svůj chrup správnému stomatologovi, v tomto případě implantologovi.

Proč zvolit implantáty?

Důvodem, proč jít cestou implantátů, nemusí být jen ztráta zubu či zubů. Za rozhodnutím nahradit část chrupu implantáty může stát i nespokojenost se stavem chrupu jako takovým, obzvláště z estetického hlediska. Toužíte-li jinými slovy po hollywoodském úsměvu, implantologie je jedním z oborů, který vám k němu napomůže. Spolu s dalšími obory především estetické stomatologie.

Moderní implantologie

Implantologii se věnují moderní stomatologické ordinace. Jednou z nich je i zubař Ostrava. Problém najít implantologa ovšem nemusejí mít ani obyvatelé jiných lokalit. Tu jednoduše specifikujte ve svém vyhledávači, a to například pojmy zubní implantáty Frýdek Místekzubní implantáty Havířovzubní implantáty Nový Jičín či zubní implantáty Olomouc.

Rekonstrukce kostí

Ve výše zmíněných ordinacích se navíc specializují i na rekonstrukce kostí, k níž je třeba přistoupit v případě, kdy pacient nedisponuje dostatečným množstvím kostní hmoty nutné pro implementaci zubního implantátu. Uznáváme, že to zní děsivě, ale realita už tak děsivá není. Tedy samotný průběh zákroku, který samozřejmě probíhá v lokální anestezii a pacient při něm nic necítí. Za použití těch nejmodernějších technik a trendů, které nejenže zaručují výsledek zákroku, tedy po všech stránkách bezchybný chrup, jemuž nebude co vytknout. A o ten vám zřejmě jde především, nebo ne?

Publikováno: 29. 08. 2020

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam