Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zdraví

Přišli jste o zub? Nevěste hlavu, nahradí vám jej implantát!

Pojmem implantát rozumíme umělou náhražku zubu chirurgicky zavedenou do čelistní kosti v místě, na němž se nacházel zub původní. Kterou na pohled nerozeznáte od originálu, tedy zubu původního.

Implantátem je možno nahradit jeden zub, ale i zubů několik. Zkušený implantolog vám několika implantáty nahradí i celý zubní oblouk. Bez bolesti, které se hodně lidí stále bojí. Tyto obavy přitom nejsou na místě. Svěříte-li svůj chrup správnému stomatologovi, v tomto případě implantologovi.

Proč zvolit implantáty?

Důvodem, proč jít cestou implantátů, nemusí být jen ztráta zubu či zubů. Za rozhodnutím nahradit část chrupu implantáty může stát i nespokojenost se stavem chrupu jako takovým, obzvláště z estetického hlediska. Toužíte-li jinými slovy po hollywoodském úsměvu, implantologie je jedním z oborů, který vám k němu napomůže. Spolu s dalšími obory především estetické stomatologie.

Moderní implantologie

Implantologii se věnují moderní stomatologické ordinace. Jednou z nich je i zubař Ostrava. Problém najít implantologa ovšem nemusejí mít ani obyvatelé jiných lokalit. Tu jednoduše specifikujte ve svém vyhledávači, a to například pojmy zubní implantáty Frýdek Místekzubní implantáty Havířovzubní implantáty Nový Jičín či zubní implantáty Olomouc.

Rekonstrukce kostí

Ve výše zmíněných ordinacích se navíc specializují i na rekonstrukce kostí, k níž je třeba přistoupit v případě, kdy pacient nedisponuje dostatečným množstvím kostní hmoty nutné pro implementaci zubního implantátu. Uznáváme, že to zní děsivě, ale realita už tak děsivá není. Tedy samotný průběh zákroku, který samozřejmě probíhá v lokální anestezii a pacient při něm nic necítí. Za použití těch nejmodernějších technik a trendů, které nejenže zaručují výsledek zákroku, tedy po všech stránkách bezchybný chrup, jemuž nebude co vytknout. A o ten vám zřejmě jde především, nebo ne?

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *