Proč být tlustí, když můžeme vypadat zdravě?

Proč být tlustí, když můžeme vypadat zdravě?

Známé rčení sice praví, že až tlustí budou hubení, hubení budou studení, což ovšem nic nemění na faktu, že nadbytečné kilogramy nejenže nevypadají dobře, ale zároveň mohou způsobit celou řadu zdravotních komplikací. Některým z nás nadělila příroda do vínku perfektní metabolismus, díky kterému se ani nadměrná konzumace potravin na postavě příliš neprojeví. Zbytek s přebytečnými kily doslova zápasí a snaží se dostat do formy prostřednictvím více či méně účinných diet. Některé formy hubnutí hraničí se sebetrýzněním a jediným výsledkem je strádající organismus. Po rychlém úbytku váhy se často dostaví jojo efekt a veškerá snaha je ta tam. Existuje vůbec dietní program, který skutečně funguje?

Ketodiet – dieta, díky které opravdu zhubnete

Přemýšlíte, jak zhubnout a zároveň si neodpírat pestrý a hlavně pravidelný jídelníček? Vyzkoušejte KetoDiet. Tento unikátní program funguje na principu proteinové diety a slouží k efektivní redukci tělesné hmotnosti. Mezi největší výhody patří velmi rychlý úbytek váhy a to bez jakéhokoliv jojo efektu. Strava, kterou během procesu hubnutí přijímáte, je bohatá na proteiny, které chrání svalovou hmotu a ztrácí se skutečně jen tuková tkáň. Příprava pokrmů je snadná a naučíte se pravidelnému stravování i přesto, že nemáte příliš mnoho času. Dieta si získala popularitu především v USA, ale pomalu se dostává do povědomí i u nás.

Tři kroky k lepší postavě

Dieta je rozdělena do tří kroků. Během první fáze konzumujete 5x denně proteinová jídla KetoDiet, které lze kombinovat s některými druhy zeleniny, Proces trvá cca 2 – 4 týdny a můžete zhubnout v průměru až 7 kg (samozřejmě to ale záleží na původní nadváze).. Následuje 2. krok v podobě stabilizace a návratu k racionálnímu jídelníčku. Konzumujete během něj 3 jídla KetoDiet denně a do jídelníčku zařadíte 2 jídla bohatá na proteiny. Mohou to být ryby, libové maso nebo vejce. Úbytek váhy není tak prudký jako v první fázi, ale stále se pohybuje mezi 4-5 kg za měsíc. Trvá 3 – 8 týdnů. Poslední krok slouží k dlouhodobému udržení hmotnosti a spočívá v pravidelném stravování pokrmů bohatých na bílkoviny. Proteinová jídla KetoDiet konzumujete 1 – 2 denně. V průběhu třetí fáze je ideální provozovat sportovní aktivity, dbát na pitný režim a dodržovat obecné zásady zdravé výživy. Pokud vás tento efektivní způsob hubnutí zaujal, přečtěte si o něm více na ketodiet.cz.

Publikováno: 06. 02. 2013

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam

Tagy: dieta | dieta bez jojo efektu | efektivní hubnutí | jak zhubnout | ketodiet | proteinová dieta