Profesionální daňoví a účetní poradci vám zpracují daňovou agendu bez chyb

Profesionální daňoví a účetní poradci vám zpracují daňovou agendu bez chyb

Základem zdraví každé firmy je nejen dobře fungující business, ale též perfektně zpracovaná účetní a daňová agenda. Vždy si na ni najměte profesionály. Ideální je zpracovaní daní a vedení účetnictví outsourcovat jako externí službu.

Daňoví a účetní poradci, kteří to umí

Zpracování daní a účetnictví je jednou z nejčastějších rekvalifikací. Mnohdy si právě tyto lidi, s rychlokurzem a bez zkušeností, najmeme do firmy na to, aby se nám starali o to nejdůležitější, o naše peníze a o vztahy s úřady. Takto bychom to dělat neměli. Zejména, pokud jste začínající firmou, nebo startupem, který má zájem sehnat investora, potřebujete mít účetnictví a daně vedeny korektně, být v kteroukoliv chvíli schopni nabídnout správné výstupy z účetní agendy a rovněž se nemuset těmito záležitostmi příliš zabývat. Potřebujete se věnovat svému klíčovému businessu a rozvoji. Na administrativu, účetní i daňovou, je nejlepší najmout si ty, pro které jsou rutinou a umí nabídnout znalosti skutečných profíků. EK Partners patří mezí pět největších českých společností zaměřených na daně, účetnictví a firemní poradenství. Profesionální daňoví a účetní poradci společnosti umí pomoci i k finančnímu zdraví startupů ve všech jejich fázích. EK Partners patří mezí pět největších českých společností zaměřených na daně, účetnictví a firemní poradenství. Profesionální daňoví a účetní poradci společnosti umí pomoci i k finančnímu zdraví startupů ve všech jejich fázích. Společnost EK Partners – to jsou profesionální daňoví a účetní poradci, kteří působí na trhu již od roku 2015. Tato úspěšná, dnes třicetičlenná společnost, nabízí svým klientům dynamický přístup k jejich potřebám. Proto je vhodná i pro zmiňované startupy, a to jak české, tak se zahraničními vlastníky či investory. V současnosti klientské portfolio EKP, jak se firma ve zkratce jmenuje, tvoří z 80 % české a z 20 % zahraniční společnosti působící v České republice. Svojí působností se zaměřuje především na klienty z Prahy a okolí, z Brna a okolí, dále též z Jihlavy, Vysočiny, Svitav, Pardubic a okolí. Společnost je členem Komory daňových a účetních poradců a umí nabídnout nadstandardní znalosti v dané oblast.

Daně, na kterých neproděláte

Nechte si zpracovat daně s perfektní daňovou optimalizací. Správně a bez fatálních chyb, které vás připraví o peníze. EKP nabízí daňové poradenství, přípravu i dozorování daňové kontroly z finančního úřadu, zpracování daňového přiznání DPPO i spotřební daně. Firma vám tedy nabídne konzultaci, fyzické zpracování daní, daňovou optimalizaci i zastoupení na úřadech. Pomůže s přímými i nepřímými daněmi a v případě spolupráce nabízí i rychlé konzultace na telefonu. Problémy s daněmi se tak neřeší až ex post, ale kvalitní rady dostáváte průběžně, aby problémy vůbec nevznikaly.

Účetnictví na klíč

EKP se vám postará rovněž o precizní vedení účetnictví. Poskytne pravidelný reporting pro vedení, ale též pro investory, zajistí controling i se postará o nastavení správných procesů. I když nejste v účetních záležitostech zběhlí, díky nastaveným procesům EKP a průběžnému vedení účetnictví získáte dokonalé podklady pro vedení firmy. Rozklíčujete po ekonomické stránce náklady firmy, zajistíte si ziskovost zakázek a získáte přehled o finanční náročnosti jednotlivých projektů.

Partneři pro firemní poradenství

Žádná firma nevykazuje takovou dynamiku jako startup. Společnost, která přijde s dobrým nápadem, o který mají zájem investoři, mnohdy musí velice rychle projít různými proměnami. Akvizice, rozdělení, fúze, restrukturalizace, někdy též likvidace – to vše s EKP hravě zvládnete. EK Partners nabízí kvalitní firemní poradenství, včetně duediligence, tedy identifikace možných rizik. Firma vám též poskytne vzdělávání v oblasti daní a účetnictví a pomůže vám najít vhodné lidi na klíčové ekonomické pozice. Svoji firmu, ale i startup, díky spolupráci s EKP povedete správným směrem.  

Publikováno: 26. 06. 2020

Kategorie: Finance

Autor: Adam